Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje u dr Wiktora Jarosza z zakresu ginekologii estetycznej oraz profilaktyki i leczenia nietrzymania moczu, które odbędą się już 26 lipca w godzinach 9:00-13:00!

Dzięki wyposażeniu w sprzęty najnowszej generacji, w naszym Centrum oferujemy kompleksową diagnostykę mięśni dna miednicy oraz nowoczesne i bezinwazyjne metody leczenia nietrzymania moczu i zapobiegania wystąpieniu problemu w przyszłości, zarówno dla Pań i Panów – np. zabieg z wykorzystaniem fotela BTL EMSELLA.  Podczas konsultacji doktor dobierze indywidualnie dopasowane rozwiązanie dla Pacjentów chcących wzmocnić mięśnie dna miednicy lub borykających się z problemem nietrzymania moczu. 

Na konsultacje zapraszamy  również wszystkie osoby, które chcą podnieść jakość oraz komfort życia intymnego. W trosce o komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentek oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu ginekologii estetycznej, takie jak laserowa rewitalizacja pochwy laserem MonaLisa Touch lub cieszące się niezwykłą popularnością zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – O-SHOT.

Przypominamy, że tylko do końca lipca można skorzystać z naszych promocji na:
8 zabiegów z wykorzystaniem fotela BTL EMSELLA w cenie 1 599 zł
2 zabiegi laserowego obkurczania i rewitalizacji pochwy MonaLisa Touch w cenie 1 599 zł

Na konsultacje obowiązują zapisy telefoniczne lub na miejscu w naszym Centrum
📞 71 362 86 41

 

Powrót na górę