Aktualności

 Już w najbliższy piątek (12.07) zapraszamy Wszystkich na rodzinny Piknik z Centrum Medycznym Mediconcept, który odbędzie się w godzinach 13:00-16:00 w Ogródek Bar Plażowy na ul. Wałbrzyskiej 1!

W trakcie wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych porad udzielanych przez naszych specjalistów:
 fizjoterapeutka okołoporodowa/uroginekologiczna Julia Roshko będzie udzielała porad związanych z nauką chustonoszenia, przygotowań do ciąży i treningu w ciąży.  A dla kobiet po porodach – o rozejściu mięśni prostych brzucha, mięśniach dna miednicy, nietrzymaniu moczu. Przeprowadzi także krótką naukę pielęgnacji dziecka (na lalce).

 higienistka stomatologiczna Dominika Kasprzyk- instruktaż prawidłowego mycia zębów i naukę higieny jamy ustnej dla dzieci. Z paniami w ciąży porozmawia o tym, jak ważne jest dbanie o jamę ustną w ciąży. Mamom opowie o wizytach adaptacyjnych i przygotowaniu dzieci do wizyt w gabinecie stomatologicznym.

 wszystkie mamy będą mogły też skorzystać z doradztwa certyfikowanego doradcy laktacyjnego lek. Sylwii Jeż

 dietetyk Katarzyna Gołąbek przeprowadzać będzie pomiary i analizy składu ciała, a także krótkie konsultacje dietetyczne dla dzieci i dorosłych

Nie zabraknie również stoiska z instruktażem samobadania piersi oraz pomiarów: ciśnienia, poziomu cukru we krwi i wykonywaniem Strep Testów

Serdecznie zapraszamy!

 

Powrót na górę