LipLase – laserowa regeneracja i naturalne powiększenie ust

 

 

 

LipLase – alternatywa dla wypełniaczy

LipLase przełomowy zabieg ujędrniania i delikatnego efektu naturalnego powiększenia ust z wykorzystaniem technologii lasera erbowo-yagowego Fotona! To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą ujędrnić, nawilżyć i zrewitalizować swoje usta bez użycia igieł i wypełniaczy.

 

 

LipLase – ujędrnienie i naturalne zwiększenie objętości ust bez igieł i wypełniaczy

LipLase to przełomowy, nieinwazyjny i niechirurgiczny zabieg ujędrniania i delikatnego efektu powiększania ust.  Polega na podgrzaniu wiązką lasera głębokich warstw czerwieni wargowej w celu stymulacji produkcji kolagenu i elastyny! Dzięki temu, nasze usta w stopniowy i dyskretny sposób stają się piękne, jędrne i gładkie, naturalnie zwiększa się ich objętość oraz poprawia koloryt.

Zabieg LipLase to bezpieczny sposób na zwiększenie rozmiaru i poprawę kształtu ust bez iniekcji i wypełniaczy.  Uzyskany efekt jest całkowicie naturalny i trwały. Sam zabieg jest bezbolesny i nie wymaga okresu rekonwalescencji!  To idealna alternatywa dla osób, które boją się lub nie mogą korzystać z zabiegów iglowych i wypełniaczy oraz cenią sobie naturalny wygląd.

Pierwsze efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu, jednakże do otrzymania najlepszego rezultatu zalecane jest przeprowadzenie od 3 do 5 zabiegów w odstępach 3-4-tygodniowych. Spodziewane efekty to przede wszystkim naturalne powiększenie ust, odmłodzenie ich okolicy, ujędrnienie, nawilżenie i odżywienie skóry warg. Każdy kolejny zabieg pogłębia efekt poprzedniego.  Ze względu na naturalną przebudowę ust, pełne efekty widoczne są około 3 tygodni od wykonania zabiegu.

 

 

Przebieg zabiegu

Zabieg nie wymaga wcześniejszego przygotowania. Procedura rozpoczyna się od przeprowadzenia  wywiadu oraz wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań.

Zabieg LipLase nie jest bolesny. W trakcie zabiegu można odczuwać  lekkie uczucie pieczenia, dlatego w celu minimalizacji ewentualnego dyskomfortu usta są chłodzone medyczną chłodziarką. Procedura trwa kilkanaście minut.

W dniu zabiegu skóra jest zaczerwieniona i lekko obrzęknięta, a usta są „zbielone” ze względu na odparowaną wodę z naskórka. Stan ten ustępuje w ciągu kilku godzin.

Metoda LipLase jest całkowicie bezinwazyjna oraz bezpieczna, dzięki czemu stanowi doskonałą alternatywę dla tych pacjentów, którzy nie chcą lub nie mogą zdecydować się na zabieg igłowy.

 

Po zabiegu

Bezpośrednio po  zabiegu może wystąpić chwilowe zaczerwienienie oraz obrzęk skóry otaczającej wraz ze zbieleniem ust, jednakże dolegliwości te samoistnie ustępują w ciągu kilku godzin.

Po zabiegu należy nawilżać skórę np. maścią z witaminą A. W kolejnych dniach może wystąpić bardzo delikatne złuszczanie naskórka. W okresach dużego nasłonecznienia przez kilka dni po zabiegu należy unikać przebywania na słońcu oraz smarować usta pomadką/kremem z filtrami przeciwsłonecznymi.

 

 

Przeciwwskazania

Przeciwwskazania czasowe

 • kuracja retinoidami doustnymi (należy odczekać 6 miesięcy od skończenia terapii)
 • przyjmowanie leków (tetracykliny, sulfonamidy) i ziół światłouczulających (nagietek, dziurawiec, bratek) (należy odczekać 4 tygodnie)
 • aktywna opryszczka oraz aktywne infekcje skóry (bakteryjne, wirusowe, grzybicze) oraz stany zapalne i alergiczne w miejscu zabiegu
 • przyjmowanie leków rozrzedzających krew (aspiryny), wysokich stężeń wit. A (w tym B-karotenu) i E   – należy odczekać 1 tydzień

Przeciwwskazania bezwględne

  • ciąża oraz karmienie piersią
  • choroby skórne i autoimmunologiczne: (łuszczyca, bielactwo, ŁZS)
  • skłonność do powstawania bliznowców
  • zaburzenia krzepnięcia krwi (hemofilia) i stałe stosowanie leków rozrzedzających krew
  • nowotwory
  • padaczka
  • rozrusznik serca
  • implanty w miejscu zabiegu, tatuaże w miejscu zabiegu
  • infekcja i ogólne osłabienie odporności organizmu

 

 

Laserowe powiększanie ust Wrocław – 71 362 86 41 

LipLase Wrocław – 71 362 86 41 

Powiększanie ust Wrocław – 71 362 86 41 

lek. Zbigniew Sycz

Specjalista medycyny estetycznej/anestezjolog

PN
14:00-19:00
WT
9:00-12:00
ŚR
-
CZ
-
PT
-
Zbigniew Sycz - ZnanyLekarz.pl

lek. Ewa Czerchawska-Jarosz

Stomatolog/Specjalista medycyny estetycznej

PN
14:00 - 19:00
WT
09:00 - 13:30
ŚR
14:00 - 19:00
CZ
09:00 - 13:30
PT
-
Ewa Czerchawska-Jarosz - ZnanyLekarz.pl

dr. n. med. i n. o zdr. lek. dent. Klaudia Kazubowska – Machnowska

Dentysta/Specjalista medycyny estetycznej

PN
-
WT
14:45 - 19:00
ŚR
14:45 - 19:00
CZ
14:45 - 19:00
PT
14:30 - 19:00
Klaudia Kazubowska-Machnowska - ZnanyLekarz.pl

lek. Anna Grabowska-Hołysz

Stomatolog/Specjalista medycyny estetycznej

PN
8:20 - 13:00
WT
14:00 - 19:00
ŚR
8:20 - 13:00
CZ
14:00 - 19:00
PT
8:20 - 13:00

lek. dent. Agnieszka Cholewa

Dentysta/Specjalista medycyny estetycznej

PN
-
WT
-
ŚR
-
CZ
-
PT
9:30-19:00
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę