Dermatolog


Problem chorej skóry dotyczy wielu osób. Choroby te mogą mieć różne podłoże, wiele z nich jest zaraźliwych i wymaga dużej ostrożności w kontaktach z chorymi osobami. Każdego, u kogo zaobserwować można niepokojące zmiany skórne, powinien przebadać lekarz dermatolog. Szybki kontakt z lekarzem dermatologiem i wczesne wykrycie przyczyn choroby może znacznie skrócić czas leczenia.

W naszym Centrum oferujemy badania diagnostyczne zmian skórnych, narośli, włosów i paznokci. Zapewniamy fachową obsługę specjalistów z dziedziny dermatologii zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci

 

PROFILAKTYCZNE BADANIA ZNAMION 

Raz na pół roku powinniśmy skontrolować również nasze znamiona pod kątem profilaktyki czerniaka – jednego z najbardziej agresywnych nowotworów skóry. W Centrum Medycznym Mediconcept badania takie wykonujemy specjalistycznym sprzętem – dermatoskopem, dzięki któremu lekarz jest w stanie zauważyć nawet najdrobniejsze odstępstwa od normy.

W przypadku wykrycia niepokojących zmian, nasi Pacjenci od razu kierowani są do chirurga-onkologa, który w łatwy i bezpieczny sposób usuwa znamiona. Wycięte zmiany przekazywane są do badań histopatologicznych.

 

TESTY PŁATKOWE

W Centrum Medycznym Mediconcept oferujemy również testy płatkowe wykrywające alergeny zgodne z Polską Serią Podstawową Testów Płatkowych.

Nasze testy obejmują zestaw alergenów, takich jak: metale ciężkie – pallad, chrom, nikiel i kobalt oraz substancje chemiczne – konserwanty, substancje zapachowe, parabeny, leki (antybiotyki, w tym neomycyna), kleje, gumy, żywice syntetyczne i naturalne, materiały dentystyczne i barwniki.

Jak wygląda wykonanie testów?
PONIEDZIAŁEK – założenie płatków
ŚRODA – 1 odczyt wyników
PIĄTEK – 2 odczyt wyników

 

Pozostałe usługi dermatologiczne oferowane przez Centrum Medyczne Mediconcept we Wrocławiu

  • konsultacje dermatologiczne
  • diagnostyka skóry, włosów i paznokci
  • diagnostyka zmian skórnych i narośli
  • usuwanie kurzajek

 

Dermatolog dla dorosłych i dzieci Wrocław
– tel. 71 362 86 41

 

Badanie znamion Wrocław
– tel. 71 362 86 41

 

Testy płatkowe Wrocław
– tel. 71 362 86 41

 

lek. med. Katarzyna Jędrzejewska-Jurga

Dermatologia

PN
15:30-18:00
WT
-
ŚR
-
CZ
-
PT
-

dr n. med. Tomasz Kołodziej

Dermatologia / dermatolog dziecięcy

PN
-
WT
15:00 - 18:00
ŚR
-
CZ
-
PT
10:00 - 13:00

dr n. med. Anna Czarnecka

Dermatologia

PN
-
WT
-
ŚR
16:00 - 19:00
CZ
-
PT
-
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę