Stomatologia

W Centrum Medycznym Mediconcept kompleksowo zadbamy o piękny i zdrowy uśmiech dla całej rodziny! Dzięki specjalistom posiadającym wieloletnie doświadczenie oraz gabinetom wyposażonym w wysokiej jakości sprzęt, wizyty w naszych gabinetach stomatologicznych przebiegają w komfortowej atmosferze, w poczuciu bezpieczeństwa i wzajemnego zaufania.

Stomatologia stanowi jeden  głównych filarów działalności Centrum Medycznego we Wrocławiu. Oferujemy naszym pacjentom cztery nowocześnie wyposażone gabinety stomatologiczne oraz 10-cio osobowy zespół specjalistów, którzy z zaangażowaniem dbają o zdrowy i piękny uśmiech oraz dobre samopoczucie osób, które nam zaufały.

Leczenie zębów bez bólu

Ciągły wzrost liczby Pacjentów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem, motywuje nas do wychodzenia naprzeciw ich oczekiwaniom, dzięki czemu stale modernizujemy nasz sprzęt oraz wdrażamy najnowocześniejsze technologie. Nasz personel nieustannie podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, zarówno w kraju, jak i zagranicą, tak aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Pacjentów.  Przyjazna, rodzinna atmosfera panująca w Centrum Medycznym Mediconcept sprawia, że wizyty stomatologiczne przebiegają bez stresu, w poczuciu pełnego bezpieczeństwa.

 

Stomatolodzy dla całej rodziny we Wrocławiu

Oferujemy kompleksową opiekę nad uśmiechem całej rodziny, od wizyt adaptacyjnych dla dzieci, poprzez higienizację i stomatologię zachowawczą. Dla tych, którzy pragną przywrócić blask swojemu uśmiechowi, mamy pełne możliwości niesienia pomocy z wykorzystaniem stomatologii estetycznej, wybielania, jak również zaawansowanych technik protetycznych i implantologicznych. Dbałość o zdrowie, urodę i komfort pacjentów jest priorytetem dla naszego Centrum.

W ofercie:

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę