Powiększanie, modelowanie i korekta pośladków za pomocą kwasu hialuronowego

Powiększanie pośladków kwasem hialuronowym – jedyne miejsce na Dolnym Ślądku

 

W Centrum Medycznym Mediconcept, jako jedyni we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku oferujemy powiększanie, modelowanie oraz korektę pośladków kwasem hialuronowym!

 

Kwas hialuronowy – skuteczny sposób na powiększenie pośladków

Płaskie, mało widoczne pośladki spędzają sen z powiek niejednej kobiecie. Są powodem kompleksów i ukrywania ciała pod luźnymi ubraniami. Zabieg na bazie kwasu hialuronowego pozwala spełnić marzenie o pięknych i jędrnych pośladkach. Dzięki niemu można wyrównać asymetrie oraz wypełnić ubytki tkanki. Zabieg zwiększa objętość pośladków, dodatkowo nadaje im krągły, kobiecy kształt. Poprawia kształt mięśni, które robią się ładnie wymodelowane, dzięki czemu cała sylwetka lepiej wygląda. Zabieg jest bezbolesny, odbywa się w znieczuleniu miejscowym, trwa od kilkunastu do kilkudziesięciu minut. Zalety zabiegu natomiast są niezaprzeczalne, do głównych należą:

  • mała inwazyjność – zabieg odbywa się w znieczuleniu, bez użycia skalpela, nie wymaga skomplikowanej rekonwalescencji
  • długotrwały efekt – utrzymuje się do kilku lat, potem zabieg można powtórzyć
  • naturalny efekt – kwas hialuronowy jest naturalny, jest stopniowo wchłaniany przez organizm
  • bezpieczny dla organizmu – nie powoduje powikłań pozabiegowych
  • krótki okres rekonwalescencji – po zabiegu można wrócić do codziennych obowiązków
  • nie wymaga hospitalizacji

modelowanie posladkow wroclawpowiekszanie posladkow wrocław

 

Dla kogo zabieg modelowania pośladków?

Zabieg ten jest szczególnie wskazany dla osób, które borykają się z problemem obwisłych  lub płaskich pośladków oraz osób trenujących siłowo, które nie są w stanie uzyskach oczekiwanych efektów. Polega na wstrzyknięciu preparatu w miejsca wyznaczone przez lekarza i odbywa się to po zastosowaniu znieczulenia miejscowego.

 

Powiększanie i modelowanie pośladków kwasem hialuronowym – efekty

Pierwsze efekty widoczne są natychmiast – pośladki są ładnie ukształtowane, są równie i symetryczne. Znikają wszystkie nierówności i wgłębienia w skórze, np. po zabiegach operacyjnych, urazach czy wypadkach. Za pomocą kwasu hialuronowego można poprawić kształt pośladków u osób, które przeszły dietę i mocno schudły. W takim wypadku skóra jest często obwisła, a zabieg potrafi ładnie ją wygładzić i podnieść do góry. Pośladki stają się ładnie ukształtowane, wypełnione, powiększone i podniesione do góry.

Efekty zabiegu są widoczne przez kilkanaście miesięcy. Ponadto niewątpliwą zaletą jest brak jakichkolwiek blizn po zabiegu. Kwas hialuronowy jest substancją naturalną dla organizmu człowieka więc jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje reakcji alergicznej.

Kwas hialuronowy HYAcorp stanowi naturalną alternatywę dla stosowania implantów, wstrzyknięć tłuszczu czy zabiegów chirurgicznych. Między innymi dlatego, że doskonale wiąże wilgoć, a jednocześnie stymuluje regenerację włókien kolagenowych.

 

 

Przebieg zabiegu

W większości przypadków kwas podawany jest z jednego lub dwóch wejść. Lekarz wprowadza go pod skórę za pomocą kaniuli. W dalszej  kolejności, za pomocą posuwistych ruchów, kwas rozprowadzany jest w wielu różnych płaszczyznach, dzięki czemu całość prezentuje się doskonale pod względem wizualnym. Zabieg wykonujemy w znieczuleniu miejscowym. Po terapii można wrócić do pracy lub innych zajęć.

 

Przeciwwskazania 

Przeciwwskazaniami  do wykonania zabiegu jest ciąża, karmienie piersią i poważne choroby przewlekłe. Są to przede wszystkim:
– nowotwory

– zaburzenia krzepliwości krwi

– ostra niewydolność układu oddechowego

– choroby somatyczne

– choroby zakaźne

– stany zapalne na skórze

 

 

Modelowanie pośladków kwasem hialuronowym Wrocław – 71 362 86 41

 

Powiększanie pośladków Wrocław – 71 362 86 41

lek. Zbigniew Sycz

Specjalista medycyny estetycznej/anestezjolog

PN
14:00-19:00
WT
9:00-12:00
ŚR
-
CZ
-
PT
-
Zbigniew Sycz - ZnanyLekarz.pl
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę