Wybielanie zębów

Najlepszy system wybielania zębów – Akcelerator Beyond® Polus Advanced już w Centrum Medycznym Mediconcept!

 

 

Najbardziej skuteczne wybielanie zębów

Beyond® Polus Advanced to połączenie innowacyjności, bezpieczeństwa oraz maksymalnych efektów w profesjonalnym wybielaniu zębów!

Innowacyjna technologia LightBridge to połączenie światła halogenowego z światłem diodowym. Dzięki temu połączeniu uzyskuje się najbardziej intensywne światło, które pozbawione jest wszelkiego szkodliwego ciepła oraz promieniowania podczerwonego i ultrafioletowego.  Dlatego ta innowacyjna i skuteczna technologia, połączona ze specjalną formułą żelu wybielającego Beyond przywróci olśniewającą biel zębom już w 45 minut! Ze względu na zastosowanie tak zaawansowanego  systemu filtracji światła, zabieg jest w 100% bezpieczny i komfortowy, redukuje ryzyko wystąpienia nadwrażliwości zębów w trakcie i po zabiegu. Najnowocześniejsza lampa Beyond Polus Advanced WHITENING jest najbardziej zaawansowanym urządzeniem tego typu obecnie dostępnym na rynku na całym świecie. 

Efekt wybielania zależy w dużej mierze od intensywności oraz rodzaju i źródła przebarwień. U większości pacjentów można się spodziewać zmiany koloru zębów o 5 do 8 odcieni w trakcie jednej wizyty. Profesjonalne wybielanie lampą Beyond trwa jedynie 45-60 minut i nie wymaga jakichkolwiek dodatkowych zabiegów do wykonywania w domu.

 

Zalety profesjonalnego wybielania zębów lampą Beyond w gabinecie stomatologicznym:

  • natychmiastowy efekt – zęby stają się śnieżnobiałe od razu po wyjściu z gabinetu.  Ponadto po zabiegu nie trzeba stosować w domu dodatkowego systemu nakładkowego
  • najbezpieczniejsza forma wybielania zębów – ze względu na zastosowanie nowej generacji preparatu wybielającego nadwrażliwość zębów i dziąseł jest zredukowane do minimum
  • efekty wybielania utrzymujące się do 2 lat od wykonania zabiegu

Beyond® Polus został wybrany przez The Dental Advisor jako najlepszy system do wybielania zębów na rok 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018, 2019!

 

Etapy wybielania:

  1. Wizyta konsultacyjna, podczas której lekarz wykonuje zdjęcie RTG panoramiczne oraz przegląd zębów. Po badaniu lekarz ustala z Pacjentem oczekiwane efekty oraz plan leczenia, a także wyjaśnia proces wybielania zębów
  2.  Oczyszczanie zębów u higienistki stomatologicznej (w zależności od zaleceń lekarza)
  3.  Wybielanie zębów – rozpoczyna się od oczyszczenia ich powierzchni. Następnie lekarz nakłada koferdam i smaruje dziąsła preparatem ochronnym. Następnie nakłada na zęby środek wybielający. Włączany jest akcelerator, który przez około 45 minut  naświetla powierzchnie zębów. Po zabiegu bardzo rzadko pojawia się nadwrażliwość, która szybko ustępuje.

 

Przeciwwskazania do wykonywania zabiegu wybielania zębów:

– nieskończone leczenie endodontyczne,
– mocno popękane szkliwo,
– fluoroza większa niż 1-go stopnia,
– schorzenia periodontologiczne,
– krwawiące dziąsła,
– hipoplazja,
– ciąża i karmienie piersią
– wiek poniżej 18 lat
– alergie oraz uczulenia na peroxydy, żywice i glikole.

 

Po wybielaniu

48 godzin od wykonania zabiegu należy bezwzględnie stosować  „białą dietę” – czyli nie palić papierosów oraz nie pić ani jeść niczego, co posiada barwniki. Cokolwiek, co pozostawiłoby plamę na białym ubraniu nie powinno być spożywane.  Dlatego sugerowane jest niezażywanie mocno barwiących substancji nawet do tygodnia od wykonania zabiegu wybielania zębów.

 

Wybielanie zębów Wrocław – umów wizytę już dziś –  71 362 86 41

lek. Anna Grabowska-Hołysz

Stomatolog/Specjalista medycyny estetycznej

PN
8:20 - 13:00
WT
14:00 - 19:00
ŚR
8:20 - 13:00
CZ
14:00 - 19:00
PT
8:20 - 13:00

Dominika Mielczarek

Higienistka stomatologiczna

PN
14:00 - 19:00
WT
-
ŚR
14:00 - 19:00
CZ
-
PT
14:00 - 19:00
Dominika Kasprzyk - ZnanyLekarz.pl
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę