Gabinet zabiegowy

W Centrum Medycznym Mediconcept oferujemy szereg zabiegów z zakresu: ginekologii, chirurgii, chirurgii naczyniowej, laryngologii.

W Centrum Medycznym Mediconcept posiadamy profesjonalny blok wyposażony w wysokiej jakości aparaturę medyczną. Do dyspozycji naszych specjalistów oddaliśmy salę i gabinet zabiegowy, na których wykonywane są zabiegi w znieczuleniu miejscowym oraz znieczuleniu ogólnym.

Nad przebiegiem każdego zabiegu czuwa wykwalifikowany zespół medyczny składający się z lekarzy, anestezjologów, pielęgniarek i położnych.

Naszym Pacjentom oferujemy 4 pokoje wypoczynkowe (jedno- i dwuosobowe). W pokojach Pacjenci mają do dyspozycji TV, internet bezprzewodowy oraz aktualną prasę. Łazienka przylegająca do pokoi wyposażona jest w prysznic oraz toaletę z bidetem. Na czas pobytu w Centrum Pacjenci mogą zostawić samochód na zamykanym parkingu na terenie ośrodka. Natomiast wykwalifikowany i doświadczony personel medyczny zapewni komfortową opiekę pozabiegową.

W naszym Centrum wykonujemy zabiegi operacyjne z zakresu::

  • chirurgii naczyniowej
  • ginekologii
  • laryngologii

 

Przed wykonaniem każdego zabiegu operacyjnego
wymagana jest wizyta konsultacyjna u specjalisty.

 

 

 

Prywatne zabiegi  Wrocław – umówienie wizyty – 71 362 86 41

 

 

Zabiegi oferowane przez nasze Centrum mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych i opłacane w dogodnych MediRatach.

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę