Aktualności
Drodzy Pacjenci, informujemy, że mamy już dostępne szczepionki przeciwko grypie – Vaxigrip Tetra! 

Kto powinien zaszczepić się przeciwko grypie?

Szczepienie przeciw grypie zalecane jest wszystkim osobom powyżej 6. miesiąca życia, które chcą uniknąć zachorowania na grypę. Jednak szczególnie powinny zaszczepić się osoby, które mają największe ryzyko powikłań i ciężkiego przebiegu grypy.

Do grupy osób szczególnie zagrożonych grypą i powikłaniami należą wszyscy cierpiący na choroby przewlekłe : cukrzycę, astmę, choroby krążenia, niewydolność nerek. Dla nich choroba jest szczególnie niebezpieczna i lepiej zadbać o nabycie odporności przed sezonem grypowym. Zalecane jest także szczepienie osób po pięćdziesiątym roku życia, osobom mieszkającym w domach spokojnej starości oraz przebywających w zakładach dla przewlekle chorych. Szczepienia przeciw grypie zalecane są również kobietom planującym ciążę, a także osobom, które stykają się z dużą ilością ludzi: nauczycielom, lekarzom, pielęgniarkom, kosmetyczkom czy przedszkolankom.

 

Szczepionka przeciwko grypie dla dorosłych i dzieci  z wizytą kwalifikacyjną u lekarza – 270 zł

 

Wszystkich zainteresowanych szczepieniami przeciwko grypie oraz firmy, które chcą zaszczepić swoich pracowników zapraszamy do kontaktu – 71 362 86 41!
szczepienie na grypę wrocław

Vaxigrip Tetra Wrocław – 71 362 86 41

Szczepienie na grypę Wrocław – 71 362 86 41

Powrót na górę