O firmie

Jesteś tutaj: O nas

MEDICONCEPT jest prywatna kliniką specjalistyczną, która zapewnia kompleksową opiekę medyczną w zakresie ginekologii i położnictwa, stomatologii i innych poradni specjalistycznych oraz zabiegów operacyjnych. W oparciu o znakomity zespół lekarzy specjalistów, wykwalifikowany personel pomocniczy oraz nowoczesną aparaturę diagnostyczną oferuje kompleksową opiekę medyczną. Procedury opieki nad Pacjentem uwzględniają najnowsze osiągnięcia współczesnej medycyny.

MEDICONCEPT istnieje od 2002 roku i stale rozszerza swoją działalność o nowe poradnie specjalistyczne i zabiegi. Również rozwija swoją działalność w dziedzinie medycyny estetycznej.

MEDICONCEPT jest nowoczesnym ośrodkiem medycznym, posiada m.in. najwyższej klasy cyfrowe aparaty USG, widekolposkop, aparat do zabiegów kriochirurgicznych, aparaturę do małoinwazyjnych zabiegów laparoskopowych i histeroskopowych, lasery do zabiegów kosmetologicznych, jak i do zabiegów chirurgicznych m.in. do laserowego usuwania żylaków . Sprzęt medyczny jest systematycznie wymieniany w celu zapewnienia najwyższego standardu diagnostyki medycznej.

W ośrodku MEDICONCEPT Pacjentami opiekują się lekarze posiadający duże doświadczenie. Większość z nich posiada drugi stopień specjalizacji oraz tytuł doktora nauk medycznych. Poza tym, pracę lekarzy wspomaga wysoko wykwalifikowany pomocniczy personel medyczny i administracyjny.