Zaproszenie Dzień Otwarty z Dietetykiem i Fizjoterapeutą – bezpłatne konsultacje

Już 8 listopada (czwartek) w godzinach 9:00 – 18:00 zapraszamy na Dzień Otwarty z Dietetykiem i Fizjoterapeutą w Centrum Medycznym Mediconcept!

Na wszystkich, którzy odwiedzą nas w tym dniu czekają bezpłatne konsultacje u dietetyka i fizjoterapeuty oraz dodatkowe atrakcje.

KONSULTACJE DIETETYCZNE I FIZJOTERAPEUTYCZNE

Nasz dietetyk za pomocą profesjonalnego sprzętu przeprowadzi pomiar i analizę składu ciała. Po poznaniu tych parametrów przeprowadzi krótką rozmowę dotyczącą zwyczajów i nawyków żywieniowych oraz doradzi, co możemy zmienić i jak stopniowo zacząć wprowadzać zmiany w naszym stylu życia, aby cieszyć się zdrowiem na długie lata. Podpowie również przyszłym mamom, jaką dietę wprowadzić starając się o przyszłego potomka (w tym w zaburzeniach hormonalnych) i jak odżywiać się podczas ciąży i karmienia piersią. Młode mamy dowiedzą się, jak wrócić do formy po ciąży,  będą mogły także skonsultować rozszerzenie diety swojego maleństwa. Na konsultacje zapraszamy również wszystkich dorosłych i dzieci, którzy borykają się z nadmierną masą ciała, problemami zdrowotnymi związanymi ze złym odżywianiem lub chcieliby uzyskać informacje dotyczące zdrowego odżywiania.

Podczas konsultacji fizjoterapeutycznych nasz specjalista przekaże indywidualne zalecenia trenerskie oraz propozycje terapii i ćwiczeń do wykonywania w domu dla wszystkich osób z nadmierną masą ciała, wadami postawy lub innymi schorzeniami układu ruchu. Na konsultacje zapraszamy również wszystkie kobiety w ciąży, które chciałyby dowiedzieć się jak zadbać o swoją formę i przygotować się do porodu. Wszystkie panie po porodzie będą mogły uzyskać informację na temat powrotu do formy, mobilizacji blizny lub postępowania w przypadku rozejścia mięśni prostych brzucha. Mamy z maluszkami zapraszamy do rozmowy na temat opieki nad maluszkiem, chustonoszenia oraz masażu antykolkowego. Podczas spotkania z fizjoterapeutą, poza konsultacją, będzie można skorzystać ze specjalistycznego badania na podoskopie komputerowym, w kierunku wykrycia rodzaju i stopnia płaskostopia. Nasz specjalista oceni również kończyny dolne w kierunku wad postawy, przekaże zalecenia zapobiegające ich wystąpieniu lub pogłębieniu się, a w przypadku wykrycia nieprawidłowości zaleci indywidualnie dobrane terapie.

Na konsultacje obowiązują zapisy, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisać można się telefonicznie – 71 362 86 41 lub osobiście podczas wizyty w naszym Centrum.

Dla wszystkich uczestników wydarzenia przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje oraz specjalne rabaty na usługi dietetyczne i fizjoterapeutyczne!