Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje u naszego  ginekologa dr n. med. Wiktora Jarosza z zakresu wzmacniania mięśni dna miednicy oraz profilaktyki i leczenia nietrzymania moczu!

Konsultacje odbędą się w  piątek 21.10.2022 r. w godzinach 10:15-13:00.

W naszym Centrum przełamujemy temat nietrzymania moczu! To schorzenie, które dotyka wiele kobiet, jest niekomfortowe i obniża jakość życia. Mimo to, kobiety nadal wstydzą się o tym mówić. Całkiem niepotrzebnie!

Nietrzymanie moczu, którym nazywamy jakikolwiek epizod niezależnego od naszej woli wycieku moczu z pęcherza moczowego, uważane jest za jeden z ważniejszych problemów zdrowotnych XXI wieku i ma status choroby społecznej! 

Nietrzymania moczu doświadcza CO TRZECIA KOBIETA W KAŻDYM WIEKU  – zarówno przed porodem, po porodzie, jak i w okresie przekwitania.

Co mają wspólnego mięśnia dna miednicy z nietrzymaniem moczu?

Silne mięśnie dna miednicy u kobiet ułatwiają poród, przyspieszają powrót do formy po porodzie, zwiększają satysfakcję seksualną i intensyfikują orgazm. Podczas kichania, śmiechu, dźwigania, uprawiania aktywności fizycznej – mięśnie dna miednicy odruchowo szybko się kurczą żeby nie doszło do niekontrolowanego wypływu moczu. Zbyt słabe, mogą przyczyniać się do obniżenia narządów dna miednicy mniejszej i powstania wysiłkowego nietrzymania moczu.

W naszym Centrum stosujemy sprawdzone i małoinwazyje sposoby na nietrzymanie moczu, m.in. rewolucyjny fotel BTL EMSELLA!

Fotel BTL EMSELLA to jedyna na świecie metoda bezinwazyjnego treningu mięśni dna miednicy i przywrócenia kontroli mięśniowo – nerwowej! ✨ Fotel BTL EMSELLA to urządzenie, które wykonuje za nas prawidłowy i niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. Siłownia dla mięśni dna miednicy odbywa się w ubraniu, nie wymaga żadnych specjalnych przygotowań.

Konsultacje są bezpłatne, ale obowiązują na nie zapisy!

 

📞 71 362 86 41

 

Powrót na górę