Aktualności

Kolejne warsztaty z lek. Sylwią Jeż – Międzynarodowym Konsultantem Laktacyjnym, Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym przed nami! Tym razem zapraszamy wszystkich rodziców na spotkanie, które zostanie poświęcone sztuce odstawienia dziecka od piersi i odbędzie się już w poniedziałek 24 lutego 2020 r. w godz. 16:30 – 18:30 w naszym Centrum!

Poza tematem odstawienia od piersi, uczestnicy warsztatów dowiedzą się również, jak funkcjonować po nocy z budzącym się co pół godziny roczniakiem i jak wrócić do pracy bez wyrzutów sumienia.

W trakcie spotkania Pani Sylwia podzieli się tajnikami bezpiecznego wyciszenia laktacji i wprowadzania posiłków uzupełniających. Nie zabraknie również wskazówek, jak radzić sobie w przypadku domagania się piersi na placu zabaw lub w sklepie!

Koszt udziału w warsztatach to 70zł/os. W przypadku pary to 50zł/os. Jako parę rozumiemy dwóch uczestników – mogą być to partnerzy, dwie koleżanki, Mama z Babcią itp.

Liczba miejsc jest ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się pod warunkiem, że zapisze się na nie minimum 6 osób.

ZAPISY NA WARSZTATY PRZEZ FORMULARZ – https://forms.gle/8J9fuTozSwNmKy1p9

Powrót na górę