Wsparcie psychologiczne w leczeniu niepłodności

Wiele kobiet, które bezskutecznie starają się o dziecko, twierdzi, że dzięki pracy nad sobą diametralnie zmieniły podejście do problemu. Coaching płodności koncentruje się na pracy z napięciami, w jakich znajdują się przyszła matka czy ojciec. Analizuje obecną sytuację i tworzy optymalny plan na przyszłość. Niesłychanie ważne jest, by kobieta uświadomiła sobie, że przede wszystkim chodzi o nią i jej szczęście.

Poczucie lęku, zagrożenia, rozpaczy oraz przedłużający się stres wywołuje w ciele określone reakcje biologiczne i przez to może mieć znaczący wpływ na poczęcie.

 

Konsultacje prowadzi Agnieszka Grobelna

coach, specjalista w zakresie kobiecej niepłodności, mentor transformacji wewnętrznej, fizjoterapeuta.

Na co dzień pracuje z kobietami, które pragną dziecka, ale napotykają na trudności związane z jego poczęciem. Założycielka Centrum Wspierania Kobiecej Płodności, w którym uczy jak żyć z niepłodnością i pokazuje, że dzięki pracy nad sobą można świadomie kształtować i zwiększać swoją płodność. Sama przez ponad 10 lat starała się o dziecko, doświadczając wszystkich stanów emocjonalnych związanych z tą trudną sytuacją.

Prowadzi sesje indywidualne i warsztaty grupowe w ramach autorskiego Programu “Dotknij Swojej Płodności”, który łączy w sobie zintegrowane metody pracy, mające na celu jak najlepiej przygotować ciało i umysł kobiety do poczęcia. Program jest konkretną odpowiedzią na potrzeby i problemy z jakimi borykają się pary w dążeniu do swojego rodzicielstwa.

Jej artykuły pojawiały się na łamach magazynów tj. Coaching, Galaktyka Vital oraz Płodna Polska. Występowała również, jako ekspert z zakresu płodności w Strefie Stylu Radia RAM i Radia Zielona Góra. Bierze czynny udział w konferencjach tematycznych i licznych spotkaniach dla kobiet.

Nieodpłatne konsultacje w każdą środę w godzinach 16:00-18:00

Rejestracja
  • Pn-Pt: 7:30-19:00
  • Telefon: 71 362 86 41
  • Email: poradnie@mediconcept.pl