Aktualności

Profilaktyka to podstawa! Zachęcamy do udziału w naszych wrześniowych akcjach profilaktycznych!

Gdzie i kiedy można skorzystać z naszych bezpłatnych konsultacji?

🗓 8 września – Świadoma Mama – plenerowe warsztaty edukacyjne
🌳 Miejsce: Park Południowy
👩‍⚕ Na warsztatach wystąpią: nasza fizjoterapeutka okołoporodowa mgr Julia Roshko i Certyfikowany Doradca Laktacyjny lek. Sylwia Jeż
🗓 9 września – Miasteczko Zdrowia
🏢 Miejsce: Plac Nowy Targ
👩‍⚕ Na miejscu będziemy na Was czekać z naszym Mediconceptowym stoiskiem, na którym będziecie mogli zasięgnąć porad dietetyka Katarzyny Gołąbekoraz wykonać analizę składu ciała. Nasza higienistka stomatologiczna Dominika Kasprzyk pokaże Waszym pociechom, jak prawidłowo myć zęby i zmotywuje do dbania o higienę jamy ustnej. Fizjoterapeutka okołoporodowa Julia Roshko będzie czekać z informacjami na temat nauki prawidłowiej pielęgnacji dziecka – tj. jak je prawidłowo podnosić i odkładać, wspierać prawidłowy rozwój. Będziecie mogli też z nią porozmawiać o fizjoterapeutycznym przygotowaniu do porodu oraz o tym, w czym fizjoterapeuta może pomóc po porodzie (mobilizacja blizny, rozejście mięśni prostych brzucha, wzmocnienie mięśni dna miednicy po porodzie). U naszego ratownika medycznegor Anny Deski będziecie mogli zbadać cukier, ciśnienie oraz sprawdzić wysycenie tlenem hemoglobiny we krwi.

➡ Szczegóły i zapisy: bez zapisów, więcej informacji na wydarzeniu Miasteczko Zdrowia Wrocław – Skorzystaj z darmowych badań!

🗓 19 września – Dzień Profilaktyki z Mediconcept
🏠 Miejsce: Centrum Medyczne Mediconcept
👩‍⚕ W tym dniu będziecie mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji u naszych specjalistów:
– dietetyka – mgr Katarzyny Gołąbek (analiza składu ciała, żywienie w ciąży)
– fizjoterapeutki okołoporodowej/uroginekologicznej – mgr Julii Roshko
– ginekologów: dr n. med. Wiktora Jarosza profilaktyka i leczenie nietrzymania moczu) i dr n. med Marty Góreckiej – Balcerek (ginekologia estetyczna)
– chirurga naczyniowego dr n. med. Zygmunta Chmieleckiego (USG żył kończyn dolnych)
– ortodontki lek. dent. Anety Fester (leczenie ortodontyczne aparatem Invisalign)
– higienistki stomatologicznej – Dominiki Kasprzyk (przeglądy, nauka higieny jamy ustnej, konsutlacje dla kobiet w ciąży)

– pielęgniarki Elżbiety Grygo – pomiar cukru we krwi, ciśnienia, EKG

Będziemy też czekać na Was z badaniami (USG piersi, tarczycy, tkanek miękkich; cytologią) w niższych cenach i promocjami na wybrane zabiegi!
Zapisy telefoniczne:
📞 71 362 86 41
lub zgłoszenie przez formularz: https://forms.gle/b26EbETJ6WGx8tUo9
Powrót na górę