Technologia laserowa

Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy laseru diodowego można przeprowadzać różnorodne zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Depilacja, usuwanie blizn, leczenie zmian naczyniowych, usuwanie zmian trądzikowych i odmładzanie skóry – to wszystko jest możliwe dzięki wykorzystaniu lasera. Depilacja to technika pozwalająca na  usuwanie zbędnego owłosienia. Depilacja laserowa jest obecnie jednym z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Depilacja musi być poprzedzona konsultacją z lekarzem dermatologiem i wykonana przez wykwalifikowaną osobę. Usuwanie blizn pomoże w pozbyciu się defektów, powstałych na skórze w wyniku trądziku, poparzeń, operacji, a także usunie głębokie zmarszczki. Usuwanie blizn to zabieg bezbolesny i szybki.

Lasery

Postęp technologiczny dotyka medycyny silniej niż innych dziedzin naszego życia. Dlatego proponujemy Państwu najnowocześniejsze rozwiązania – dermatologiczne lasery firmy ASCLEPION

Nasz sprzęt stosowany jest zarówno w klasycznej medycynie estetycznej – usuwaniu zmarszczek, depilacji laserowej, usuwaniu szpecących zmian skórnych,  jak i w leczeniu konkretnych jednostek chorobowych.

 

Laser MeDioStar XT

  • Leczenie zmian naczyniowych

MeDioStar XT oferuje więcej niż tylko samą depilację, a jego uniwersalność i przyjazność dla użytkownika można wykorzystać także na innych polach zastosowań, takich jak usuwanie niebieskich pajączków żylnych na nogach i leczenie naczyniaków. Korzystne wyniki obserwuje się u coraz większej liczby pacjentów. Zabiegi są nieinwazyjne i w większości przypadków nie wymagają znieczulenia.

  • Odmładzanie skóry

Dermatolodzy coraz częściej spotykają się z życzeniem przywrócenia jasnego i młodego wyglądu skóry, praktycznie w każdej części świata. Nie ma prostszego rozwiązania niż MeDioStar XT: rozmiar plamki świetlnej w tym urządzeniu gwarantuje całkowicie skuteczne leczenie wszystkich typów skóry. Zintegrowany system chłodzenia skóry i jednolitość plamki ograniczają działania niepożądane do minimum i zapewniają niezwykle krótki czas gojenia.

  • Usuwanie zmian trądzikowych

Skazy i niedoskonałości skóry często są przyczyną dyskomfortu psychologicznego i psychosomatycznego, a w przypadku trądziku odwróconego mogą stanowić poważny problem. Urządzenie MeDioStar XT stanowi niezbędną pomoc w usuwaniu zmian skórnych podczas szybkich i bezbolesnych zabiegów, bez konieczności stosowania środka znieczulającego.

 

 

Laser MCL 30 Dermablate

To sprawdzona technologia lasera erbowego wzbogacona w końcówkę Fractional MicroSpot

  • Dlaczego technika frakcyjna?

Frakcyjne światło lasera działa wyłącznie na małe fragmenty skóry, ponieważ mikroplamki pozostawiają jej części nietknięte. Przyspiesza to proces gojenia i zwiększa komfort pacjenta. Zabieg stymuluje powstawanie kolagenu, powoduje natychmiastowe napięcie skóry i sprawia, że skóra na długo zachowuje zdrowy i młody wygląd.

  • Miękki i głęboki resurfacing skóry

Woda osiąga maksimum absorpcji przy długości fali emitowanej przez laser erbowy (ER:YAG). W związku z tym ablacja tkanek następuje bez żadnych uszkodzeń termicznych skóry. Zabieg przy użyciu lasera erbowego redukuje ból i czas gojenia do minimum. W leczeniu głębokich zmarszczek, w którym urządzenie MCL 30 Dermablate wykazuje wysoką skuteczność, wystarczający jest środek miejscowo znieczulający.

  • Usuwanie zmian w naskórku i skórze właściwej.

Urządzenie MCL 30 Dermablate umożliwia wykonywanie ablacji skóry przy precyzji, jaką można mierzyć w mikronach. Dzięki temu możliwe jest usuwanie wielu różnych zmian ze skóry na poziomie naskórka i skóry właściwej w bezpieczny i delikatny sposób. Przy leczeniu niewielkich zmian za pomocą urządzenia MCL 30 Dermablate nie jest konieczne stosowanie środków znieczulających.

Laser QuadroStar+

  • Leczenie zmian naczyniowych

QuadroStar+ jest idealnym narzędziem do leczenia zmian naczyniowych. Jego unikatowa technologia zapewnia szybkie i delikatne zabiegi. Liczne akcesoria sprawiają, że urządzenie to jest doskonale elastyczne. Bowiem urządzenia QuadroStar+ można używać do leczenia dużych obszarów dzięki skanerowi, w jaki jest ono wyposażone. Co więcej, dzięki systemowi chłodzenia zabiegi są delikatne, a czas gojenia krótszy. Wykorzystywana długość fali jest w znacznym stopniu wchłaniana przez hemoglobinę, która jest celem w przypadku leczenia zmian naczyniowych. Naczynka znajdujące się na powierzchni znikają od razu. Na krótki czas może pojawić się bardzo nieznaczne zaczerwienienie, a tymczasowa zmiana zabarwienia jest bardzo niewielka.

Rejestracja
Personel
Cennik
  • Pn-Pt: 7:30-19:00
  • Telefon: 71 362 86 41
  • Email: poradnie@mediconcept.pl