Orthero® – najbardziej przejrzysta droga do zmiany Twojego uśmiechu

Orthero® – najbardziej przejrzysta droga do zmiany Twojego uśmiechu

Najnowsza technologia Orthero® stosowana w ortodoncji estetycznej, pozwala na leczenie ortodontyczne za pomocą przezroczystych nakładek używanych w odpowiedniej kolejności, dzięki czemu uzyskujemy całkowitą korektę uzębienia pacjenta. Metoda ta eliminuje konieczność stosowania tradycyjnego aparatu ortodontycznego.

 

Jak działa Orthero®?

Nakładki Orthero® dokonują stopniowej korekty, aż do uzyskania naturalnego i prawidłowego układu uzębienia. Jedyne co należy robić to wymieniać nakładki co 7-10 dni.

Nakładki Orthero® – dlaczego warto je wybrać?

  • przezroczyste nakładki Orthero® dają nam dyskrecję – nawet najbliżsi nie zauważą, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego
  • produkt o zaawansowanej technologii, która pozwala osiągnąć estetyczny i zdrowy uśmiech
  • nakładki są dopasowane są indywidualnie do potrzeb danej osoby i są praktycznie niezauważalne.
  • prawidłowa kolejność stosowania nakładek sprawi że, dokonana zostanie korekta uzębienia bez konieczności stosowania klasycznego aparatu ortodontycznego.
  • nakładki nie są montowane na stałe i mogą być zdjęte i założone w dowolnym momencie

 

 

Komfort – mogą być swobodnie zdejmowane i zakładane

 

 

 

 

 

Dyskrecja – przezroczyste, praktycznie niezauważalne nakładki

 

 

 

 

Szybki czas realizacji – nakładki projektowane cyfrowo i produkowane przy użyciu druku 3D pozwolą na maksymalne zoptymalizowanie czasu leczenia

 

 

 

 

Przebieg leczenia

Prawidłowe wskazania i współpraca pacjenta to dwa najważniejsze czynniki wpływające na powodzenie leczenia technologią Orthero. Jeżeli pacjent nie ma żadnych przeciwwskazań i deklaruje, że jest gotowy do noszenia nakładek Orthero przez 22 godziny na dobę, można ze spokojem rozpocząć leczenie.

Przed rozpoczęciem leczenia zaleca się usunięcie wszystkich ubytków i kamienia nazębnego u pacjenta.

1.Badanie

Lekarz ortodonta, który poprowadzi  leczenie metodą Orthero sprawdzi, czy nie istnieją żadne przeciwwskazania związane ze stanem uzębienia.

2. Pomiar

W przypadku pozytywnej opinii, lekarz pobierze pomiary zębów -zdjęcia wewnątrz i zewnątrzustne, pobranie wycisków szczęki i żuchwy.

3. Analiza 3D

Wraz ze swoim ortodontą możesz prześledzić plan leczenia wraz z symulacjami 3D przygotowanymi na podstawie pomiarów  uzębienia.

4. Produkcja

Po zatwierdzeniu analizy następuje produkcja dedykowanych danemu pacjentowi nakładek przy użyciu druku 3D.

5. Kontrola procesu leczenia

Aby leczenie z wykorzystaniem technologii Orthero przebiegało zgodnie z planem, nakładki należy nosić przez 20-22 godziny w ciągu doby. Wizyty kontrole u ortodonty odbywają się co miesiąc.

6. Zakończenie procesu leczenia

W momencie, gdy na podstawie przeprowadzonej kontroli stwierdzone zostanie, że zęby przesunęły się na zaplanowane pozycje, Pacjent otrzymuje nakładki retencyjne HEROTAIN, oparte na technologii mającej na celu utrzymanie końcowych pozycji zębów u pacjenta.

 

 

Jeszcze więcej zalet leczenia ortodontycznego za pomocą nakładek Orthero:

✔ Wygoda

W porównaniu do stałych aparatów ortodontycznych ta metoda leczenia ortodontycznego jest mniej bolesna i wygodniejsza. W ciągu dnia zapomnisz, że nosisz nakładki Orthero.

✔ Higiena

Nakładki Orthero nie szkodzą zdrowiu, są produkowane z najwyższą dokładnością oraz są higieniczne w użytkowaniu. Wystarczy zdjąć nakładki, umyć i wynitkować zęby jak zwykle, a następnie znów założyć nakładki.

✔ Przestępna cena

Możliwość korekty wad uzębienia przy zastosowaniu technologii ORTHERO odgrywa istotną rolę w ortodoncji współczesnej. Wykorzystywany jest potencjał technologii 3D, profesjonalizm oraz zaawansowana inżynieria w zakresie ortodoncji, aby pozwolić Pacjentom cieszyć się pewnością siebie, na którą zasługują.

✔ Dostosowane do Twoich potrzeb

Nakładki ORTHERO są produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii druku i skanu 3D oraz z wykorzystaniem materiałów najwyższej jakości.

✔ Prostota

Nakładki ORTHERO są proste w obsłudze. Po konsultacji z lekarzem możesz uniknąć ich stosowania w wyjątkowe dni czy w ciągu nocy. Z każdym kolejnym zestawem nakładek będziesz o krok bliżej do zdrowego i pięknego uśmiechu.

✔ Dyskrecja

Nakładki ORTHERO to najbardziej estetyczne i dyskretne rozwiązanie dostępne w ortodoncji estetycznej, które zapewnia korektę uzębienia. Nawet najbliżsi nie zauważą, że jesteś w trakcie leczenia ortodontycznego

✔ Przewidywalność

Leczenie planowane jest za pomocą programu komputerowego. Już na wstępnej konsultacji Pacjent może zobaczyć efekty planowanego leczenia.

 

Koszty leczenia

Dostępne poniżej w zakładce Cennik.

Podane kwoty obejmują całkowity koszt leczenia łącznie ze wszystkimi nakładkami i wizytami kontrolnymi u ortodonty

 

 

LECZENIE ORTODONTYCZNE BEZ UŻYCIA STAŁEGO APARATU Z METALOWYMI ELEMENTAMI TERAZ JEST JUŻ MOŻLIWE!

 

Niewidoczny aparat na zęby Orthero® może być wykonany w naszym Centrum  bez angażowania
środków finansowanych i opłacany w dogodnych ratach.

 

Orthero® Wrocław – umów wizytę już dziś – 71 362 86 41

 

Aneta Fester

Specjalista ortodonta

PN
-
WT
13:00 - 19:00
ŚR
-
CZ
8:00 - 13:00
PT
-
Aneta Fester - ZnanyLekarz.pl
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę