Invisalign® – niewidoczny aparat na zęby!

 

Invisalign® – niewidoczny aparat na zęby

 

Invisalign® to najbardziej zaawansowany na świecie system przezroczystych nakładek. Każdy szczegół ich konstrukcji służy jednemu celowi – uzyskaniu wymarzonego uśmiechu!

 

 Invisalign® – alternatywa dla tradycyjnych aparatów ortodontycznych

 

Podstawę systemu Invisalign® tworzą przezroczyste nakładki projektowane indywidualnie do zgryzu Pacjenta na podstawie cyfrowych scanów. W trakcie leczenia Pacjent zakłada na zęby od kilku do kilkunastu specjalnie wyprofilowanych szyn – w zależności od występującej wady zgryzu – aż do wyrównania zębów. Aby leczenie było skuteczne, aparat należy nosić 20-22 godziny na dobę. Każda szyna noszona jest przez 1-2 tygodnie, po czym wymienia się ją na nową. Zaletą tego systemu jest dyskrecja, jak również możliwość wyjęcia szyny w każdej chwili np.na czas posiłku czy przed ważnym spotkaniem.

Nakładki Invisalign® nie stwarzają ograniczeń, bez obaw można w nich spać czy uprawiać sport, a leczenie trwa krócej niż w przypadku tradycyjnego aparatu.

 

Dlaczego warto wybrać Invisalign®?

 

✔ Komfort
Nakładki są indywidualnie dopasowane do zębów Pacjenta. Są łatwe do zakładania i zdejmowania. Siły działające na zęby pacjenta są zoptymalizowane i dostosowane do wymiany nakładek z tygodnia na tydzień.

✔ Higiena
Leczenie nakładkami pozwala utrzymać prawidłową higienę jamy ustnej. Wystarczy zdjąć nakładki, umyć i nitkować zęby jak zwykle, a następnie znów założyć nakładki.

✔ Bez diety
Dzięki możliwości zdejmowania nakładek Pacjent nie musi zmieniać swojej diety. Może jeść, co tylko chce.

✔ Dyskrecja
Nakładki są przezroczyste, przez co niemal niewidoczne.

✔ Szybki efekt
Leczenie metodą Invisalign niejednokrotnie jest szybsze niż leczenie innymi metodami.

✔ Przewidywalność
Leczenie planowane jest za pomocą programu komputerowego. Już na wstępnej konsultacji Pacjent może zobaczyć efekty planowanego leczenia.

✔ Precyzja
Indywidualnie zaprojektowane nakładki precyzyjnie, milimetr po milimetrze przesuwają zęby w najbardziej efektywny sposób.

 

Dla kogo jest aparat Invisalign®?

 

Aparat Invisalign będzie świetnym wyborem dla wszystkich, którzy cenią dyskrecję. Przejrzystość i cienkość materiału sprawiają, że nakładki są niemal niewidoczne.

Invisalign®  został wprowadzony jako pomoc w odtwarzaniu prawidłowego ustawienia zębów u dzieci, nastolatków oraz dorosłych. Nakładki występują w kilku rodzajach, w zależności od wieku oraz zaplanowanego leczenia.

Wskazania do noszenia nakładki na zęby Invisalign są szerokie, począwszy od lekkich odchyleń od stanu normy, kończąc na poważnych wadach zgryzu. Ostateczny wybór metody leczenia odbywa się po rozważeniu wszystkich za i przeciw razem z lekarzem prowadzącym, jednak  Invisalign® można stosować w większości przypadków, kwalifikujących się do terapii ortodontycznej.

 

Invisalign® – jak to działa?

 

 

Invisalign® – prosta droga do uśmiechu

 

Zobacz efekty jeszcze przed leczeniem!

 

Pacjent  może przekonać się, jak będzie wyglądał jego uśmiech jeszcze przed rozpoczęciem leczenia. Służy do tego technologia ClinCheck®, która pozwala uzyskać cyfrową mapę całego przebiegu leczenia Invisalign®. Lekarz prowadzący opracowuje precyzyjny, spersonalizowany plan leczenia, z uwzględnieniem dokładnych przemieszczeń zębów oraz czasu potrzebnego na leczenie.

 

 

Invisalign® – koszty leczenia

 

Koszt leczenia metodą Invisalign®  zależy od stopnia złożoności wady zgryzu i przebiegu samego leczenia. Koszt leczenia Invisalign® porównywalny jest do leczenia tradycyjnym aparatem stałym przez 24-36 miesięcy, jednak leczenie Invisalign® trwa krócej. Na ogół ceny leczenia tą metodą kształtują się na poziomie  21000 zł. Jeśli jednak wada jest niewielka, ceny zaczynają się od 5 500 zł. Podane kwoty obejmują całkowity koszt leczenia łącznie ze wszystkimi nakładkami i wizytami kontrolnymi u ortodonty.

 

 

Niewidoczny aparat na zęby Invisalign® może być wykonany w naszym Centrum  bez angażowania
środków finansowanych i opłacanyw dogodnych ratach.

 

Invisalign® Wrocław – umów wizytę już dziś – 71 362 86 41

Aneta Fester

Specjalista ortodonta

PN
-
WT
13:00 - 19:00
ŚR
-
CZ
8:00 - 13:00
PT
-
Aneta Fester - ZnanyLekarz.pl
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę