Promocje

Unikalne i naturalne wypełnianie ust osoczem bogatopłytkowym – tylko do końca kwietnia w specjalnej cenie!

 

Osocze bogatopłytkowe jest koncentratem płytek krwi, który otrzymujemy w wyniku odwirowania i wyizolowania z własnej krwi. Dzięki podaniu tego “eliksiru młodości” w naturalny sposób pobudzamy komórki własnego organizmu do regeneracji . Osocze bogtopłytkowe daje natychmiastowy efekt ujędrnienia i wypełnienia widoczny tuż po zabiegu. W ciągu kolejnych tygodni regeneruje tkankę od wewnątrz, inicjuje naturalne procesy naprawcze oraz stymuluje komórki do produkcji kolagenu.

Dzięki podaniu odpowiednio wyizolowanego i podgrzanego osocza bogatopłytkowego w usta uzyskujemy naturalny efekt delikatnego wypełnienia, ujędrnienia i nawilżenia ust. Usta stają się pełne i zadbane, nabierają również naturalnego kolorytu. Za pomocą osocza bogatopłytowego możemy w naturalny sposób korygować drobne asymetrie ust.

Tylko do końca kwietnia oferujemy naturalne nawilżenie, ujędrnienie i poprawę kolorytu ust, dzięki wykorzystaniu osocza bogatopłytkowego – bez efektu dziubka i bez alergii w specjalnej cenie 399 zł zamiast 449 zł!

Zapraszamy!

Powrót na górę