Promocje

Lato to czas wakacyjnych cen na najbardziej popularne w naszym Centrum usługi i zabiegi!

Zachęcamy do zapoznania się z sierpniową ofertą!

 

oczyszczanie wodorowe kobido wrocław

𝐎𝐂𝐙𝐘𝐒𝐙𝐂𝐙𝐀𝐍𝐈𝐄 𝐖𝐎𝐃𝐎𝐑𝐎𝐖𝐄

Zabieg idealny na odświeżenie i nawilżenie skóry po wakacjach!

Oczyszczanie wodorowe to nasz pielęgnacyjny hit, który łączy w sobie to, co najważniejsze w pielęgnacji skóry – dogłębne oczyszczenie, nawilżenie, odżywienie, dotlenienie, rewitalizację oraz zahamowanie procesów starzenia się skóry! Oczyszczanie wodorowe nie tylko działa, jak „odkurzacz”, dogłębnie oczyszczając naszą cerę, ale i doskonale ją nawilża, odświeża, poprawia koloryt, usuwa zaskórniki i wygładza drobne zmarszczki!

 

𝐃𝐄𝐑𝐌𝐀𝐏𝐄𝐍 – mezoterapia mikroigłowa

Podstawa w pielęgnacji i profilaktyce przeciwstarzeniowej skóry!

Zabieg, w którym dzięki systemowi igiełek, doprowadzamy do mikrouszkodzeń skóry, przez co stymulujemy produkcję kolagenu i elastyny. W trakcie zabiegu aplikujemy dodatkowo na skórę koktajl pełen składników aktywnych – odżywczych, nawilżających i regenerujących.

Dzięki temu:
✅ wygładzamy zmarszczki
✅ likwidujemy cienie pod oczami
✅ domykamy pory
✅ wyrównujemy koloryt skóry
✅ usuwamy blizny potrądzikowe
✅ uelastyczniamy i zwiększamy gęstość skóry

 

 𝐌𝐄𝐙𝐎𝐓𝐄𝐑𝐀𝐏𝐈𝐀 𝐓𝐑𝐎𝐏𝐎𝐊𝐎𝐋𝐀𝐆𝐄𝐍𝐄𝐌

Tropokolagen to najmniejsza cząstka kolagenu. Tropokolagen typu I stanowi strukturalną podstawę budowy włókien kolagenowych. Kolagen natomiast odpowiedzialny jest za dobry stan skóry – utrzymanie jej odpowiedniego napięcia, gęstości oraz nawilżenia. Ma również wpływ na właściwe gojenie ran czy regenerację tkanek. Dzięki mezoterapii tropokolagenem, możemy podać go dokładnie w miejsce, które najbardziej potrzebuje wsparcia i regeneracji.

Mezoterapię tropokolagenem wykorzystujemy w:
🔹ginekologii – wsparcie w leczeniu blizn poporodowych i pozabiegowych, rewitalizacja i regeneracja okolic intymnych
🔹medycynie estetycznej – regeneracja skóry twarzy, szyi i dekoltu, ujędrnienie, spłycenie zmarszczek, poprawa elastyczności, sprężystości oraz gęstości skóry, wygładzenie blizn
🔹ortopedii – leczenie ograniczeń ruchowych, bólu, mechaniczne wsparcie przed uszkodzeniem

 

𝐅𝐎𝐓𝐄𝐋 𝐁𝐓𝐋 𝐄𝐌𝐒𝐄𝐋𝐋𝐀

Najbardziej popularny zabieg w naszym Centrum. Skorzystało już z niego setki kobiet i mężczyzn!

Fotel BTL EMSELLA to urządzenie, które wykonuje za nas prawidłowy i niezwykle intensywny trening mięśni dna miednicy. Wystarczy kilka sesji terapeutycznych, by wzmocnić mięśnie oraz przywrócić kontrolę nad ich pracą. Siłownia dla mięśni dna miednicy odbywa się w ubraniu, nie wymaga żadnych specjalnych działań.

 

Ofera obowiązuje do 31.08.2022!

 

Powrót na górę