Promocje

Przez cały listopad zapraszamy wszystkich Panów na konsultację plus USG jąder u urologa lek. Piotra Szulca za 160 zł zamiast 200 zł!

Listopad to miesiąc profilaktyki męskich nowotworów i akcji Movember Polska do której dołączyliśmy i w tym roku! Movember to międzynarodowy ruch, którego celem jest zmiana podejścia mężczyzn do zdrowia intymnego.

Z tej okazji przez cały listopad zapraszamy na konsultację plus profilaktyczne USG jąder u urologa lek. Piotra Szulca za 160 zł zamiast 200 zł

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, a na konsultacje obowiązują zapisy na hasło “MOVEMBER”

📞 71 362 86 41

 

Dlaczego to takie ważne?

Co roku w Polsce na nowotwór jądra choruje ponad 1500 mężczyzn. Rak jądra jest możliwy do wyleczenia niemal w 100% przypadków – trzeba go jednak odpowiednio wcześnie wykryć.Co roku na nowotwór prostaty choruje 15000 mężczyzn. Rak prostaty jest trzecim najbardziej powszechnym nowotworem wśród mężczyzn w Polsce. Dotyka coraz młodszych facetów ze względu na rozmaite czynniki ryzyka, m.in. dietę czy palenie papierosów. Odpowiednio wcześnie wykryty nowotwór gruczołu krokowego nie oznacza wyroku.

Od 2014 roku Movember Polska uczy jak i kiedy się badać, gdzie szukać pomocy i jak dbać o swoje zdrowie intymne. Od 2016 roku prowadzi także bezbolesne badania USG jąder, a od 2018 – podstawowe badania z kropli krwi pod kątem markerów nowotworowych prostaty

Więcej na temat kampanii znajduje się na stronie jej organizatora – Movember Polska.

 

#ZróbToDlaJaj

USG jąder Wrocław

Powrót na górę