Promocje

Ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszymi lipcowymi promocjami – postanowliliśmy je przedłużyć!

Do sierpniowych promocji dodaliśmy usługi, które pozwolą jeszcze bardziej cieszyć się pięknym wyglądem i dobrym samopoczuciem!

Promocje obowiązują od 1 do 31 sierpnia.

 • Osocze bogatopłytkowe – osocze bogatopłytkowe to naturalny eliksir młodości. Mezoterapia osoczem pozwala na rewitalizację, nawilżenie i ujednolicenie kolorytu skóry. Poprawia jej elastyczność, gęstość oraz napięcie. Skóra staje się zregenerowana, sprężysta, nawilżona i odmłodzona.Efekty działania osocza bogatopłytkowego:
  – rewitalizacja skóry, nawilżenie i odzyskanie sprężystości
  – poprawienie gęstości, jędrności i napięcia skóry
  – redukcja przebarwień i poprawa kolorytu skóry
  – wygładzenie blizn, w tym blizn po trądziku
  – nawilżenie skóry
  – wygładzenie zmarszczek
  – poprawa ukrwienia skóry
  – odbudowa włókien kolagenowych
  – odrastanie i gęstnienie włosów

 

 • Higienizacja dla dorosłych – przegląd stomatologiczny, skaling (usuwanie kamienia nad i poddziąsłowego), piaskowanie (oczyszczanie zębów z osadów), lakierowanie zębów – zabezpieczenie przed pozabiegową nadwrażliwością. Instruktaż higieny jamy ustnej. Promocja dotyczy wizyty u higienistki stomatologicznej.

 

 • Higienizacja/wizyta adaptacyjna dla dziecina wizycie dziecko ma możliwość zapoznania się z nami, z gabinetem, narzędziami stomatologicznymi i zasadami leczenia. Higienistka stomatologiczna zmotywuje również młodych pacjentów do dbania o zdrowie zębów,  a także nauczy podstawowych zasad higieny i pokaże jak ważna jest profilaktyka.Wizyta przeprowadzana jest na podstawie autorskiego programu naszej higienistki stomatologicznej – “Drużyna ZZ (Zdrowego Zęba)” i składa się z:
  • wizyty adaptacyjnej – podczas wizyty pacjent pozytywnie poznaje gabinet stomatologiczny i ma okazję zaznajomić się ze znajdującym się w nim sprzętem oraz poznać mechanizmy jego działania.
  • przeglądu stomatologicznego – w trakcie przeglądu stomatologicznego higienistka obejrzy zęby, wypełnienia, ubytki oraz błonę śluzową całej jamy ustnej. W porę zaobserwowane i wyleczone ubytki pozwalają na uniknięcie długotrwałego i niekomfortowego leczenia.
  •  wybarwiania płytki nazębnej – dzięki wybarwianiu higienistka stomatologiczna jest w stanie zidentyfikować obszary, które są narażone na największe odkładanie się płytki bakteryjnej oraz obszary, na które należy zwrócić większą uwagę podczas szczotkowania zębów.
  • profesjonalnego czyszczenia zębów – polegającego na usunięciu zalegającego na zębach kamienia nazębnego oraz usunięciu drobnych przebarwień. Kamień jest skupiskiem bakterii, które są odpowiedzialne za złą kondycję zębów i dziąseł, a także za nieświeży oddech.
  •  zabezpieczenia zębów przed próchnicą – po oczyszczeniu zębów higienistka stomatologiczna nakłada na zęby specjalny lakier polimerowy. Wzmacnia on szkliwo zębów, które staje się bardziej odporne na działanie bakterii próchnicotwórczych.
  •  instruktażu higieny jamy ustnej – po wykonaniu przeglądu oraz przeprowadzeniu wywiadu higienistka stomatologiczna dobierze i zaprezentuje odpowiednią dla naszego uzębienia technikę mycia zębów i języka oraz higieny jamy ustnej za pomocą nici dentystycznej. Podpowie na co zwrócić uwagę przy wyborze odpowiedniej szczoteczki i pasty do zębów, a także zmotywuje do codziennego utrzymywania prawidłowej higieny jamy ustnej.
  •  lakowania zębów – u pacjentów (około 6-7 roku życia), u których nie wystąpiła próchnica, wizyta zostanie zakończona lakowaniem zębów. Lakowanie zębów to zabieg profilaktyczny, którego celem jest zabezpieczenie zębów stałych przed próchnicą. Polega na zabezpieczeniu bruzd zębów specjalnym materiałem tzw. lakiem.

   

 • Laserowy ENDOLIFTING – lifting wykonywany od wnętrza jamy ustnej. Ujędrnia i napina skórę, a przy tym wypełnia bruzdy i zmarszczki – bez zastosowania wypełniaczy. Efekty działania endoliftingu:
  – Wypełnienie bruzd nosowo-wargowych już po jednym zabiegu- Poprawa napięcia i elastyczności skóry
  – Wygładzenie zmarszczek grawitacyjnych
  – Pogrubienie cienkiej skóry
  – Wygładzenie i poprawa tekstury naskórka, ujednolicenie kolorytu
  – Zmniejszenie widoczności drobnych blizn potrądzikowych

 

 • LIPLASE – laserowa rewitalizacja, odżywienie i nawilżenie ust. Jest to nieinwazyjny zabieg laserowej rewitalizacji ust, którego proces polega na podgrzaniu wiązką lasera Er:YAG głębokich warstw czerwieni wargowej, co pobudza produkcję kolagenu i elastyny. Otrzymujemy dzięki temu naturalne, powiększone i  ujędrnione usta .Czerwień wargowa naświetlana jest zarówno od zewnętrznej jak i wewnętrznej strony, dzięki czemu tkanki zostają w sposób kontrolowany podgrzane, istniejące włókna kolagenowe ulegają napięciu i rozpoczyna się stymulacja produkcji nowego kolagenu i elastyny. Efekty działania zabiegu LipLase:
  – naturalnie powiększone i ujędrnione usta
  – odżywione, nawilżone usta
  – redukcja asymetrii ust

 

 • Cytologia cienkowarstwowa LBC (płynna) – zmodyfikowana tradycyjna metoda, która zalicza się do nowych technik cytologicznych. Zebrany z kanału szyjki macicy materiał przenoszony jest do pojemnika z płynem utrwalającym, a nie na szkiełko, jak w przypadku standardowej cytologii. W trakcie obróbki w laboratorium materiał jest filtrowany i rozprowadzany na szkiełku mikroskopowym. Następnie poddawany jest barwieniu.Zalety techniki LBC:

  – Zmniejszenie błędu odczytu
  – Krótszy czas przygotowania oraz analizy pojedynczego preparatu.
  – Możliwość przeprowadzenia dodatkowych badań z tej samej próbki
  – Uniknięcie ryzyka zabezpieczenia zbyt małej ilości komórek, a tym samym zminimalizowanie potrzeby powtórnego wykonania badania cytologicznego.
  – Wychwytywanie nawet najmniejszych zmian w komórkach, które mogłyby zostać niedostrzeżone przy zastosowaniu tradycyjnej metody.
  – Zminimalizowanie ryzyka uszkodzenia wymazu w trakcie transportu do laboratorium.

 

 • Badanie HPV – wykrywa obecność DNA czternastu typów HPV (wirusa brodawczaka ludzkiego), który odpowiada za rozwój zdecydowanej większości przypadków raka szyjki macicy.

 

 • Chlamydia trachomatis to bakteria, która występuje zarówno u mężczyzn, jak i u kobiet i wywołuje szerokie spektrum objawów ze strony układu moczowo-płciowego oraz spojówek. U ok. 70% kobiet przebieg infekcji jest bezobjawowy, u pozostałych pojawia się ból i pieczenie podczas oddawania moczu oraz upławy. Badanie pozwala na identyfikację Chlamydia trachomatis (jakościową techniką PCR) w pobranym materiale.

 

 • NACE®24 – nieinwazyjny test prenatalny – analiza DNA pochodzącego od dziecka (cffDNA), krążącego w krwi matki, umożliwiając wykrycie wielu nieprawidłowości genetycznych. NACE ®24 bada wszystkie chromosomy dziecka, sprawdzając czy ich liczba oraz budowa jest prawidłowa. Pozwala na wykrycie nie tylko tych najczęstszych, ale wszystkich nieprawidłowości liczbowych dla 23 par chromosomów, w tym również chromosomów płci! Wystarczy próbka krwi przyszłej mamy, już od 10 tygodnia ciąży!

 

Aby skorzystać z oferty  w dniach 19-30.07 należy umówić wizytę u odpowiedniego specjalisty, rejestrując się osobiście w Centrum lub  telefonicznie pod numerem 📞 71 362 86 41

 

Powrót na górę