Promocje

Zachęcamy do skorzystania z promocji na ulubiony przez nasze Pacjentki  laserowy zabieg rewitalizacji okolic intymnych – MonaLisa Touch!

Tylko do końca sierpnia* oferujemy dwa zabiegi w promocyjnej cenie – 1 599 zł.

 

Nowatorski zabieg laserowy MonaLisa Touch™ to odpowiedź na inwazyjne leczenie operacyjne. Jest to zabieg bezinwazyjny, dzięki któremu można uniknąć długiego okresu rekonwalescencji oraz ryzyka pojawienia się komplikacji pooperacyjnych.

Zabieg jest zupełnie bezbolesny wewnątrz pochwy i dobrze tolerowany przez tkanki sromu. Całość trwa bardzo krótko – uzyskanie prawidłowej i głębokiej stymulacji regeneracji zajmuje zaledwie kilka minut. MonaLisa Touch™ to jedyna procedura której skuteczność została potwierdzona nie tylko badaniami klinicznymi, lecz również histologicznymi i ultrasonograficznymi.

Efekty

  • Odbudowa błony śluzowej pochwy i sromu
  • Lepsze nawilżenie pochwy
  • Zmniejszenie i poprawa elastyczności pochwy
  • Redukcja problemu nietrzymania moczu

Już po miesiącu można odczuć pozytywne efekty zabiegu – pochwa jest lepiej nawilżona i ciaśniejsza. To gwarantuje również lepsze doznania podczas seksu. Znika lub w znacznym stopniu zmniejsza się problem nietrzymania moczu. Liczba zabiegów zależy od indywidualnych potrzeb pacjentki, tzn. od stopnia rozciągnięcia tkanek. Najczęściej wystarczy jeden zabieg, ale jeśli zachodzi potrzeba wykonania kolejnego, wykonuje się je po około 2-4 tygodniach.

*termin dotyczy zakupu zabiegów, wykonać można je w ciągu 3 miesięcy od daty zakupu.

Więcej informacji i zapisy
📞 71 362 86 41

Powrót na górę