Pierwsza wizyta

Etap I

Dzień przed ustalonym terminem wizyty otrzymacie Państwo od nas sms-a przypominającego oraz zadzwonimy raz jeszcze celem potwierdzenia wizyty. Przed pierwszą wizytą zostaniecie Państwo poproszeni o wypełnienie ankiety z tego tytułu prosimy o stawienie sie 10 minut szybcie w rejestracji.
 

Etap II

Przed naszym Centrum możecie Państwo zaparkować samochód na bezpłatnym oraz monitorowanym parkingu dla Pacjentów, Przychodząc na pierwszą konsultację zapraszamy do rejestracji gdzie nasz personel odpowie na wszystkie nurtujące Państwa pytania.
W komfortowej poczekalni przy dzwiękach kojacej muzyki możecie Państwo napić się ciepłych oraz zimnych napojów, poczytać aktualną prasę. Skorzystać z bezpłatnej sieci wi-fi.  Najmłodsi  Pacjenci mogą skorzystać z koncika zabaw. W razie konieczności dysponujemy w rejestracji jednorazowymi szczoteczkami z pastą.
 

ETAP III

Każdy z nowych Pacjentów obligatoryjnie wykonywane ma zdjęcie panoramiczne dzięki, któremu będzie można w sposób jasny i rzetelny określić zakres leczenia. W przypadku gdyż Pacjent posiada aktualne tzn. maxymalnie z ostatnich 6 miesięcy zdjęcie prosimy przynieść je na wizytę wtedy na miejscu nie ma potrzeby wykonywać je u nas w placówce. Podczas konsultacji omawiane są alternatywne metody leczenia, które dostosowane są do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Przedstawiany jest także kosztorys.
 

Etap IV

Po zakończonej wizycie zapraszamy Państwa do rejestracji celem umówienia dogodnego terminu kolejnej wizyty. W naszym Centrum istnieje możliwość płatności kartą lub gotówką. Istnieje także mozliwość skorzystania z MediRat przy bardziej kosztownych procesach leczenia. W razie potrzeby cały nasz personel pozostaje do Państwa dyspozycji zarówno drogą telefoniczną jak i mailową.
 
Mali Pacjenci otrzymują od nas dyplom dzielnego Pacjenta oraz drobny upominek. W trakcie wizyty mały Pacjent ma możliwość oglądania bajek.
 
Zapraszamy do rejestracji – 71 362 86 41