Peelingi medyczne w specjalnych cenach!

Jeszcze tylko do końca listopada zachęcamy do skorzystania z kwasów (peelingów) medycznych w promocyjnych cenach!

LOTUS PEEL – 249 zł, pakiet 3 zabiegów 719 zł (cena regularna 299/819 zł)
ROSACEA PEEL – 199 zł, pakiet 3 zabiegów 549 zł (cena regularna 249/649 zł)
ODMŁADZAJĄCA BOMBA WITAMINOWA ANTI-AGE –  179 zł, pakiet 3 zabiegów 499 zł (cena regularna 229/599 zł)
DETOX PEEL –  199 zł, pakiet 3 zabiegów 549 zł (cena regularna 249/649 zł)
DETOX PEEL dla cery problematycznej 249 zł, pakiet 3 zabiegów 719 zł (cena regularna 299/819 zł)

 

Czym jest peeling medyczny?
Peelingi medyczne (chemiczne) mają na celu kontrolowane wywołanie złuszczania naskórka lub głębszych warstw skóry za pomocą aplikacji wybranej substancji chemicznej. Celem peelingów medycznych jest wyeliminowania niedoskonałości takich jak: zmarszczki, blizny, przebarwienia, plamy, trądzik, rozszerzone pory, łojotok.  Po wcześniejszej konsultacji, nasz specjalista dobierze odpowiedni rodzaj peelingu do indywidualnych potrzeb pacjenta. Wybór jest uzależniony w zależności od problemu cery i jej rodzaju.

Na czym polega peeling medyczny?
Podczas zabiegu lekarz nakłada odpowiednio dobraną mieszaninę związków chemicznych o określonym stężeniu. W zależności od produktów, penetrują one skórę na wymaganej głębokości, inicjują jej przebudowę, regulują pracę gruczołów łojowych oraz rozjaśniają przebarwienia. Efektem zabiegu jest poprawienie i uregulowanie funkcji skóry.

Odpowiednio dobrane proporcje stężenia substancji aktywnych w peelingach stanowią doskonałą profilaktykę przeciwstarzeniową dla skóry oraz terapię przeciw trądzikowi.

Rodzaje peelingów medycznych:
LOTUS PEEL – peeling rewitalizująco – regenerujący i rozjaśniający
To peeling chemiczny z wyciągiem z kwiatu lotosu, który doskonale rozświetla i rozjaśnia skórę, niszczy wolne rodniki. Leczy stany zapalne, rozjaśnia skórę, wygładza i powoduje, że skóra wygląda znacznie młodziej. Nadaje się na każdy rodzaj cery, również wrażliwej.

ROSACEA PEEL – peeling do cery z trądzikiem różowatym.
Zabieg dla skóry wrażliwej ze skłonnościami do naczynek i trądziku różowatego. Ma działanie antybakteryjne z delikatnym złuszczaniem. Obkurcza naczynia krwionośne oraz silnie nawilża. Wycisza stany zapalne.

ODMŁADZAJĄCA BOMBA WITAMINOWA ANTI-AGE – peeling odmładzający
Zalecany osobom powyżej 30 roku życia. Wygładza i nawilża skórę. Odżywia ją i dostarcza witamin, dzięki czemu spowalnia procesy starzenia się komórek. Zapewnia zdrowy i promienny wygląd cery.

THE DETOX PEEL
Zabieg szczególnie polecany dla skóry szarej i ziemistej, zanieczyszczonej, trądzikowej. Efektem zabiegu jest natychmiastowa poprawa stanu cery. Skóra zostaje rozświetlona oraz dogłębnie oczyszczona i nawilżona. Zabieg daje spektakularne efekty w walce z trądzikiem i przetłuszczaniem się skóry – wycisza stany zapalne, reguluje wydzielanie sebum.