Osocze Bogatopłytkowe – Nowość!

Szkodliwe promieniowanie UV uszkadza strukturę skóry i przyspiesza proces starzenia. Zregeneruj swoją skórę po wakacjach, zapoznaj się z naszą ofertą medycyny estetycznej.

 

Osocze bogato płytkowe to jedna z najnowszych metod zwalczania oznak starzenia się skóry. Osocze bogato płytkowe od wielu lat wykorzystywane było w medycynie, by przyśpieszyć procesy naprawcze naszego organizmu. Zastosowanie znalazło między innymi w ortopedii i stomatologii, gdzie wykazano jego wspomagające działanie w terapii ciężko gojących się ran.

 

Zabieg wykorzystuje naturalne zdolności regeneracyjne ludzkiego organizmu. Osocze bogato płytkowe zawiera liczne czynniki wzrostu, które stymulują powstawanie nowego kolagenu i naczyń krwionośnych, a także przyśpieszają powstawanie nowych komórek naskórka. Stosowane preparaty uzyskuje się z własnej krwi pacjenta , co do minimum ogranicza ryzyko powikłań. Dlatego można go bezpiecznie wykonać nawet u alergików. Dodatkowo wykonanie zabiegu techniką wg prof. Ceccarelli ogranicza ilość wkłuć i dolegliwość bólowe.

 

Dzięki zastosowaniu osocza bogato płytkowego uzyskamy poprawę napięcia, kolorytu, jędrności skór i zmniejszymy widoczność zmarszczek. Osocze bogato płytkowe znalazło również zastosowanie w leczeniu łysienia typu męskiego.

 

Zabieg z zastosowaniem osocza bogatopłytkowego ze względu na jego bezpieczeństwo polecamy również osobom rozpoczynającym swoją przygodę z medycyną estetyczną

 
Kontakt telefoniczny
Dr Karolina Agata
tel. 601 778 893