Nowy wymiar przyjemności! MonaLisa Touch + O-shot!

NOWY WYMIAR PRZYJEMNOŚCI – MONALISA TOUCH + O-SHOT!

  • zwiększenie libido i doznań seksualnych
  • ułatwienie osiągnięcia orgazmu pochwowego i łechtaczkowego
  • zmniejszenie bólu podczas stosunku
  • rewitalizacja okolic intymnych
  • łagodzenie skutków menopauzy

BEZ SKALPELA, RAN I POWIKŁAŃ!

Nowoczesna, kompleksowa terapia rewitalizacji pochwy polegająca na unikalnym połączeniu laserowego zabiegu z zastrzykiem O-shot pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów w rewitalizacji pochwy oraz zwiększenie doznań seksualnych!

Dzięki połączeniu dwóch najnowocześniejszych technik w ginekologii estetycznej oferujemy terapię, która zwiększa libido, ułatwia osiągnięcie orgazmu łechtaczkowego i pochwowego oraz zmniejsza dolegliwości bólowe w trakcie współżycia (dyspareunia). 

Zastosowanie terapii pozwala na odmłodzenie i rewitalizację wyglądu miejsc intymnych, poprawia ukrwienie i unerwienie okolic erogennych. Wspomaga odbudowę błony śluzowej, dzięki czemu poprawia nawilżenie i elastyczność pochwy.

O-SHOT – CO TO TAKIEGO?

O-SHOT (Orgasm Shot, “zastrzyk orgazmu”) to zabieg polegający na ostrzyknięciu okolic łechtaczki i przedniej ścianę pochwy osoczem bogatopłytkowym (pozyskiwanym z własnej krwi pacjenta), które jest bogate w czynniki wzrostu i ma silne działanie regeneracyjne. Zabieg rewitalizuje i uwrażliwia miejsca intymne, ułatwiając ich stymulację,  tym samym poprawiając doznania seksualne. 

Zabieg jest cechuje się skutecznością oraz bezpieczeństwem.  Osocze bogatopłytkowe pobrane z krwi Pacjentki, jest w 100% biokompatybilne, brak więc wystąpienia ryzyka reakcji alergicznej. Osocze pobudza tkanki do regeneracji i odnowy, wzmacnia krążenie krwi w okolicach intymnych, uelastycznia i odżywia komórki, minimalizuje powstałe stany zapalne oraz nawilża. Dzięki temu kobiece ciało staje się jeszcze wrażliwsze na dotyk, pochwa staje się obkurczona i odmłodzona, a problemy z uczuciem suchości znikają.


LASEROWA REWITALIZCJA POCHWY MonaLisa Touch

Niezwykle subtelny, precyzyjny i nieinwazyjny zabieg MonaLisa Touch zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej  Zabieg z wykorzystaniem lasera pomaga odzyskać elastyczność pochwy i przy okazji zmniejszyć jej rozmiar oraz poprawić nawilżenie. Energia lasera ogrzewa błonę śluzową pochwy i zawarty w jej tkankach kolagen. Pod wpływem wysokiej temperatury włókna kolagenowe kurczą się i pojawiają się nowe, co niejako pobudza pochwę do samoregeneracji. Pochwa staje się ciaśniejsza i bardziej elastyczna.

ZABIEG MONALISATOUCH + O-SHOT – BEZPIECZNY, BEZBOLESNY, MIKROINWAZYJNY!
Tylko do końca listopada promocyjna cena na nasz nowy zabieg – MonaLisa Touch + O-shot – 2 450 zł