Nowość! Fizjoterapia dla dzieci i dorosłych, opieka okołoporodowa

Z radością informujemy, że od 1 października 2018 r. rozszerzamy zakres naszych usług o fizjoterapię dla dzieci i dorosłych!

Zapraszamy na wizyty u magistra (wkrótce doktora) fizjoterapii – Julii Roshko – specjalisty z zakresu fizjoterapii okołoporodowej, certyfikowanego terapeuty Metody Vojty. 

Nasza oferta przeznaczona jest dla:
Kobiet w ciąży, które cierpią na obrzęki oraz bóle kostne. Trening z wykorzystaniem specjalistycznego sprzętu ma na celu wspomaganie prawidłowego przebiegu ciąży oraz minimalizację zmian patofizjologicznych, do których dochodzi w wyniku ciąży. Trening zawiera również ćwiczenia przygotowujące do porodu siłami natury. Podczas wizyty przyszłe mamy otrzymają również cenne wskazówki dotyczące tego, jak przygotować się do porodu oraz pierwszych dni macierzyństwa.

Kobiet po porodach, które dzięki specjalnym zestawom ćwiczeń przyśpieszą proces powrotu do formy i  sprawności, a w efekcie dobrego samopoczucia. Mamy borykające się z bólami spowodowanymi blizną po cięciu cesarskim mogą skorzystać z terapii blizny (mobilizacji blizny). Nasz fizjoterapeuta zadba również o Panie, do których doszło do rozejścia mięśnia prostego brzucha. 

Przyszłych Rodziców, którzy dzięki uczestnictwu w naszej szkole rodzenia otrzymają niezbędne informacje dotyczące przygotowania do porodu oraz opieki nad noworodkiem.

Rodziców, którzy dzięki uczestnictwu w warsztatach poporodowych dowiedzą się, jak prawidłowo pielęgnować swojego maluszka, nauczą się wykonywania masażu Shantalla, prawidłowego chustonoszenia, a także przejdą instruktaż resuscytacji krążeniowo-oddechowej.

Wcześniaków, niemowląt, dzieci w wieku przedszkolnym oraz szkolnym, które borykają się z wadami postawy oraz innymi schorzeniami układu kostnego.

Dzieci z opóźnieniem rozwoju psychoruchowego, asymetrią rozwojową, nadpobudliwością, nadmierną apatią oraz nadwrażliwością lub niedowrażliwością dotykową.

Dorosłych, borykających się z bólami pleców, wadami kończyn dolnych, zaburzeniami napięcia mięśniowego.

Zapisy na wizyty i więcej informacji:
71 362 86 41