Aktualności

Zapraszamy na bezpłatne konsultacje u dr Marty Góreckiej – Balcerek z zakresu ginekologii estetycznej oraz profilaktyki i leczenia nietrzymania moczu. Już 29 sierpnia w godz. 15:00-17:00 i 30 sierpnia w godz. 8:20 – 10:10!

W naszym Centrum oferujemy kompleksową diagnostykę mięśni dna miednicy. Dzięki wyposażeniu w sprzęty najnowszej generacji proponujemy nowoczesne i bezinwazyjne rozwiązania zarówno dla Pań i Panów. Podczas konsultacji doktor  dobierze  indywidualnie dopasowane rozwiązanie dla Pacjentów. Zarówno dla tych, chcących wzmocnić mięśnie dna miednicy, jak i borykających się już z problemem nietrzymania moczu. 

Na konsultacje zapraszamy  również wszystkie osoby, które chcą podnieść jakość oraz komfort życia intymnego. W trosce o komfort i dobre samopoczucie naszych Pacjentek oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu ginekologii estetycznej. takie jak laserowa rewitalizacja pochwy laserem MonaLisa Touch lub cieszące się niezwykłą popularnością zabiegi z wykorzystaniem osocza bogatopłytkowego – O-SHOT.

Przypominamy, że tylko do końca sierpnia można skorzystać z naszych promocji na:
– 2 zabiegi laserowego obkurczania i rewitalizacji pochwy MonaLisa Touch w cenie 1 599 zł

Podczas konsultacji, będzie można skorzystać z promocyjnej ceny – 1599 zł zamiast 2450 zł na 8 zabiegów z wykorzystaniem fotela BTL EMSELLA!

Na konsultacje obowiązują zapisy telefoniczne lub na miejscu w naszym Centrum
📞 71 362 86 41

 

Powrót na górę