MonaLisa Touch + osocze bogatopłytkowe – przedłużamy promocję!

Informujemy, że ze względu na bardzo duże zainteresowanie naszą promocją na zabieg laserowego obkurczania pochwy MonaLisa Touch w połączeniu z osoczem bogatopłytkowym, przedłużamy ją do końca października! 

Wysiłkowe nietrzymanie moczu to schorzenie, które dotyka coraz większą liczbę kobiet. Szacuje się, że 1 na 4 kobiety cierpi, cierpiała lub będzie cierpieć z powodu nietrzymania moczu. Można go więc nazwać problemem powszechnym.

Najczęstsze przyczyny wysiłkowego nietrzymania moczu u kobiet to:
– liczne porody
– urazy okołoporodowe
– okres menopauzy

LASEROWA REWITALIZCJA POCHWY MonaLisa Touch
Niezwykle subtelny, precyzyjny i nieinwazyjny zabieg MonaLisa Touch zapewnia obkurczenie pochwy, odbudowę błony śluzowej oraz redukcję problemu nietrzymania moczu bez interwencji chirurgicznej.

Do zabiegu kwalifikuje pacjentkę lekarz oraz wynik aktualnego badania cytologicznego. Zabieg nie wymaga znieczulenia, jest nieinwazyjny i odbywa się bez hospitalizacji. Polega na na fototermicznym obkurczeniu pochwy, wzmocnieniu jej ścianek, powięzi wewnątrzmiedniczej oraz obszaru ujścia cewki moczowej. Zabieg trwa około 15 minut i jest praktycznie bezbolesny.

EFEKTY:
– redukcja problemu wysiłkowego nietrzymania moczu,
– rewitalizacja i odbudowa pochwy po porodzie,
– odbudowa błony śluzowej
– poprawa nawilżenia i elastyczności pochwy
– korekcja warg sromowych

ZABIEG Z WYKORZYSTANIEM OSOCZA BOGATOPŁYTKOWEGO
Zabieg ten świetnie sprawdza się jako terapia wspomagająca przy zabiegu MonaLisa Touch. Dzięki pobudzeniu komórek pochwy w celu przywrócenia im prawidłowego ukrwienia i napięcia, potęguje działanie lasera, a także przyśpiesza regenerację uszkodzonej tkanki.

REJESTRACJE TELEFONICZNA:
71 362 86 41