Modelowanie sylwetki

Start & Rewind (NOWOŚĆ)

Jako pierwsi we Wrocławiu oferujemy Państwu innowacyjny zabieg modelujący sylwetkę bez naruszenia ciągłości tkanek. Już po pierwszym zabiegu zauważą Panie poprawę napięcia skóry, zmniejszenie obwodów, redukcję cellulitu i obrzeków! Zaleca się wykonanie serii 6-10 zabiegów (ustalane indywidualnie) w zależności od stanu wyjściowego i postępu efektów zabiegu. Całość zabiegu jest wyjątkowo przyjemna i bezpieczna dla pacjenta.

 

ALIDYA (Anti-Lipo-DYstrophic-Agents)

Unikalna formuła preparatu zapewnia skuteczną walkę zarówno z już istniejącym cellulitem jak i zapobiega jego powstawaniu. Zmniejsza zakwaszenie organizmu poprawiając metabolizm komórek, usuwając z organizmu jony żelaza działa przeciwutleniająco, regulując os molarność zmniejsza obrzęki. Zabieg wykonywany jest techniką mezoterapii. Zaleca się wykonanie od 7-12 zabiegów w tygodniowych odstępach czasu.

 

AQUALYX  (Intralipoterapia)

Każdy z nas posiada takie miejsca na ciele gdzie mimo intensywnych ćwiczeń i diety pozostaje tkanka tłuszczowa wyjątkowo oporna na wszelkie zabiegi. Tu właśnie zastosowanie znajduje preparat AQUALYX.  Jedyna alternatywa chirurgicznego odsysania nadmiaru tkanki tłuszczowej. Terapia z zastosowaniem AQUALYX’u została uznana za najbezpieczniejszą technikę  iniekcyjną  w redukcji tkanki tłuszczowej. Wykonywana jest przy użyciu igieł zaprojektowanych specjalnie do tego typu  zabiegu , co ogranicza ilość wkłuć i wystąpienie działań niepożądanych.

 

BOTOX

Iniekcyjna podaż toksyny botulinowej typu A, to zabieg o udokumentowanej skuteczności stosowany z powodzeniem od wielu lat.  Jej działanie polega na zablokowaniu przekaźnictwa Acetylocholiny w synapsach nerwowo- mięśniowych, co skutkuje relaksacją mięśni, a tym samym pozwala na widoczne wygładzenie zmarszczek mimicznych. Ponieważ proces ten jest odwracalny zaleca się powtarzanie zabiegów, nie częściej jednak niż co 3-4 miesiące.

 

MEZOTERAPIA

Zabieg polegający na śródskórnej podaży substancji aktywnych, takich jak aminokwasy, minerały, witaminy, wyciągi roślinne, kwas hialuronowy, stymulujących fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych i elastylowych Skutkuje to wyraźną poprawą napięcia, jędrności skóry i spłyceniem powierzchownych zmarszczek i niedoskonałości. Spowalnia procesy starzenia i poprawia nawilżenie skóry

 

OSOCZE BOGATOPŁYTKOWE

Jedna z najnowszych metod zwalczania oznak starzenia  się skóry wykorzystująca naturalne zdolności regeneracyjne ludzkiego organizmu. W zabiegu zwanym potocznie „wampirzym liftingiem” stosowanie preparatów uzyskanych z własnej krwi pacjenta do minimum ogranicza ryzyko powikłań.