Lifting ultradźwiękowy HIPRO

 

HIFU Wrocław

Lifting ultradźwiękowy HIPRO

HIPRO-V to nieinwazyjny system do liftingu twarzy i ciała za pomocą skoncentrowanej wiązki ultradźwieków o dużej intensywności. Urządzenie wykorzystuje technologię HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) zogniskowanych ultradźwięków o dużym natężeniu.

Istotą tej metody jest precyzyjne skupienie fali ultradźwiękowej o wysokiej energii na małym obszarze, powodując punktową termoablację. Energia cieplna HIFU dostarczona do poziomu SMAS skóry właściwej sprawia, że włókna kolagenowe skracają się, pobudzając jednocześnie fibroblasty do wytwarzania nowego kolagenu.

Obszary, które można poddać zabiegowi:

-Twarz
-Szyja
-Podbródek
-Okolice oczu
-Dekolt
-Ramiona
-Piersi
-Talia
-Wnętrza ud
-Pośladki
-Kolana
-Brzuch

CO TO JEST HIFU?

HIFU, czyli zogniskowaną falę ultradźwiękową o dużym natężeniu, stosuje się w medycynie od lat dziewięćdziesiątych XX. wieku. Technologia jest dobrze znana i sprawdzona – podobnie jak USG wykorzystuje ona bezpieczną falę akustyczną. O ile w USG ultradźwięki odbijają się od badanego organu, a następnie tworzą na ekranie obraz diagnostyczny, o tyle w technologii HIFU2 fali ultradźwiękowej nadano inną częstotliwość, powodującą podgrzanie tkanek. Efekt termiczny występuje punktowo, praktycznie tylko na końcu stożka skupionej fali.

 

Hipro Wrocław

 

JAK DZIAŁA HIPRO?

W przeciwieństwie do laserów, częstotliwości radiowej oraz innych technologii, HIFU2 omija naskórek, aby dostarczyć energię w optymalnej temperaturze na ściśle określoną głębokość. Fale przechodzą bezinwazyjnie przez wierzchnie warstwy i ogniskują (skupiają) się punktowo dopiero wewnątrz skóry właściwej lub na poziomie SMAS, w zależności od potrzeb na głębokości 1.5 mm, 3 mm, 4.5 mm lub 8 i 13 mm. W przypadku redukcji tkanki tłuszczowej, dochodzi do podgrzania tkanek do temperatury 65-75 ℃ i punktowej koagulacji włókien kolagenowych, które skracając się, dzięki czemu skóra staje się napięta.

BTL HIPRO V:

Bezinwazyjność – bez przerwania ciągłości naskórka

Komfort dla pacjenta – bez specjalnych przygotowań, okresu rekonwalescencji, bezpośrednio po zabiegu pacjent wraca do normalnej aktywności

Bez ograniczeń wiekowych – także jako zabieg przy pierwszych oznakach wiotczenia

Zabieg całoroczny – wykonywany także w okresach silnego nasłonecznienia

Szybka procedura – (standardowy zabieg trwa 15-60 minut)

 

Jak wygląda zabieg?

Zabieg polega na aplikacji serii liniowych impulsów, które precyzyjnie na wybranej głębokości podgrzewają tkanki. Pacjent czuje delikatne ukłucia w momencie emisji impulsów. Po zabiegu pacjent może wrócić do normalnej aktywności. Występujące u niektórych pacjentów zaczerwienienie skóry trwa około godzinę i może zostać przykryte makijażem. Delikatna tkliwość obszaru zabiegowego ustępuje po kilku dniach.
Czast trwania zabiegu to 15-60min w zależności od obszaru poddanemu zabiegowi.

Zabieg BTL HIPRO V w technologii HIFU 2 nie wymaga specjalnych przygotowań. Należy pamiętać, że w obszarze zabiegowym nie powinien znajdować się świeżo podany kwas hialuronowy (4-6 miesięcy odstępu od zabiegu).

Przeciwwskazania:

  • Ciąża i karmienie piersią
  • Stany zapalne w miejscu wykonywania zabiegu
  • Choroba nowotworowa
  • Opryszczka w miejscu zabiegu

Lifting ultradźwiękowy HIPRO Wrocław – umówienie wizyty – 71 362 86 41

Lifting ultradźwiękowy HIFU Wrocław – umówienie wizyty – 71 362 86 41

Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę