Zabiegi kosmetologiczne

Wszystkich, którzy chcą zadbać o piękny wygląd zapraszamy na konsultacje do naszego kosmetologa – Natalii Boer.

 

Pierwszy krok w drodze do pięknego wyglądu – konsultacja kosmetologiczna

Pierwszym krokiem do pięknego wyglądu powinno być określenie obecnego stanu skóry i jej aktualnych potrzeb. Dobra diagnoza to podstawa: pozwala precyzyjnie ocenić kondycję skóry, rozpoznać problemy skórne i wyodrębnić obszary wymagające specjalnej pielęgnacji. Uzyskane dane pozwalają zaplanować dopasowaną do indywidualnych potrzeb kurację i wybrać najwłaściwszą ścieżkę pielęgnacyjną.

 

 

W trakcie konsultacji nasz kosmetolog wykona kompleksową, komputerową analizę skóry, dzięki której sprawdzi:

– strukturę skóry
– nawilżenie
– złuszczenie
– poziom sebum
– głębokość zmarszczek
– przebarwienia
– wielkość i stan porów
–  wiek skóry

Po wykonaniu konsultacji kosmetolog zaproponuje  zabiegi indywidualnie dobrane do określonych potrzeb skóry. Następnie wskaże kosmetyki do pielęgnacji domowej, dobierze suplementację oraz poleci produkty spożywcze, które należy włączyć do swojej diety, aby cieszyć się piękną cerą!

 

 

OXYBRAZJA (INFUZJA TLENOWA)

Zabieg pielęgnacyjny, który poprawia kondycję skóry i natychmiastowo poprawia jej wygląd. Zabieg polega na podaniu za pomocą czystego tlenu, pod wysokim ciśnieniem, skoncentrowanych, aktywnych składników w głąb skóry. Dzięki temu odżywiamy ją oraz zabezpieczamy przed ponownym, nadmiernym powstawaniem wolnych rodników. Składniki dobieranie są indywidualnie w zależności od kondycji i potrzeb skóry. Efekt po zabiegu jest natychmiastowy.

 

 

PEELING KAWITACYJNY

czyli złuszczanie naskórka –  delikatnie usuwa martwe komórki naskórka za pomocą ultradźwięków. Skóra po zabiegu jest oczyszczona i odżywiona dzięki rozszerzeniu naczyń krwionośnych i poprawie krążenia. Już po jednym zabiegu można zauważyć  efekty – poprawa gospodarki wodnej skóry oraz eliminacja wągrów.  Podczas zabiegu można się także zrelaksować.

 

 

 

 

FALE RADIOWE

– fale radiowe bipolarne wywołują zjawisko diatermii w skórze. Poprzez przegrzanie włókien kolagenowych, co prowadzi do ich obkurczenia, uzyskujemy efekt zwiększonego napięcia skóry oraz poprawy jej elastyczności i owalu twarzy. Główną zaletą działania fal radiowych RF jest aktywacja większej produkcji kolagenu oraz elastyny,  dzięki czemu uzyskujemy efekt wypełnienia zmarszczek.

Dzięki zabiegowi nasza skóra uzyska poprawę: gęstości, napięcia, elastyczności i kolorytu.  Zabieg z wykorzystaniem fal radiowych przyczynia się także do wygładzenia kurzych łapek, spłycenia zmarszczek mimicznych i grawitacyjnych (poprawa owalu twarzy), wygładzenia fałdów wargowo-nosowych, a także do zmniejszenia tzw. drugiego podbródka

 

 

SONOFOREZA

to zabieg kosmetyczny wykorzystujący fale akustyczne, w trakcie którego substancje aktywne wtłaczane są w głąb skóry, dzięki zastosowaniu masażu ultradźwiękowego. Moc, częstotliwość oraz okres oddziaływania fal akustycznych decyduje o głębokości dotarcia składników aktywnych w głąb skóry. Efekty sonoforezy są zależne także od rodzaju zastosowanego preparatu pielęgnacyjnego.

Wibracje ultradźwięków to masaż dla skóry o charakterze biostymulującym. Poprawia się przepływ limfy oraz pobudzane są komórki do biosyntezy kolagenu i elastyny, co wpływa na sprężystość i jędrność skóry.

Sonoforeza znacznie rozjaśnia powstałe na skórze przebarwienia, plamki, a także zmniejsza widoczność blizn. Celem zabiegu jest dogłębne nawilżenie skóry, a także jej dotlenienie. Skóra zostaje odmłodzona, nawilżona, ujędrniona, a jej koloryt – ujednolicony.

 

 

 

MASKA ŚWIETLNA LED (light-emitting diode)

 

Kosmetologiczna maska LED wykorzystuje siłę terapii światłem i terapii kolorami. Kolorowe światło emitowane przez maskę LED dociera do wnętrza komórki i stymuluje procesy fizyczne i chemiczne zachodzące w naszej skórze. W zależności od potrzeb naszej skóry dobierany jest odpowiedni kolor światła i długość fali.

 • światło czerwone (długość fali 647 – 723 nm) – ma działanie w głównej mierze anti-aging. Światło o barwie czerwonej stymuluje produkcję kolagenu i elastyny, poprawiając jędrność i napięcie skóry. Światło czerwone pobudza mikrokrążenie, zwiększa to dopływ tlenu i substancji odżywczych do komórek. Skóra nabiera zdrowego kolorytu i sprężystości, a zmarszczki ulegają spłyceniu.  Zabiegi z użyciem światła czerwonego pomagają zmniejszyć także stany zapalny i zaczerwienienia oraz łagodzą podrażnienia.
 • światło zielone (długość fali 492 – 575 nm) – działanie kojące, pomaga przywrócić skórze naturalną równowagę. Odpowiednia w walce z przebarwieniami powstałymi w wyniku ekspozycji skóry na słońce. Pobudza do pracy gruczoły limfatyczne i krążenie krwi, dzięki czemu zmniejsza obrzęki.
 • światło niebieskie (długość fali 455 – 492 nm) –działa przeciwzapalnie, antybakteryjnie i uspokajająco. Niebieskie światło stosuje się do  leczenia trądziku młodzieńczego i trądziku różowatego. Pozytywnie wpływa na pracę gruczołów łojowych i zmniejsza rozszerzone pory oraz obkurcza drobne naczynka;

 

Pozostałe usługi kosmetologiczne

oczyszczanie wodorowe wroclaw

Poza kompleksową konsultacją kosmetologiczną w naszym Centrum zapraszamy na:

 • oczyszczanie wodorowe (dwu i wieloetapowe)
 • taping twarzy
 • dermapen – mezoterapię mikroigłową
 • laminację brwi i rzęs
 • geometrię brwi + hennę pudrową
 • regulację brwi
 • hennę brwi
 • usuwanie brody i wąsika woskiem

 

 

 

 

Kosmetolog Wrocław – 71 362 86 41

Natalia Boer

Kosmetolog

PN
-
WT
-
ŚR
11:00-19:00
CZ
11:00-19:00
PT
11:00-19:00
Nie znalazłeś tego czego szukasz?
Zadzwoń do nas: 71 362 86 41
Powrót na górę