Mediraty

Szanowni Pacjenci,

informujemy, że usługi i zabiegi oferowane przez nasze Centrum mogą być realizowane bez angażowania środków finansowanych i opłacane w dogodnych MediRatach.

 

MediRaty

 

MediRaty to ogólnie dostępny system finansowania usług medycznych, który ułatwia realizację optymalnego planu leczenia i dostęp do bogatych procedur medycznych.

Korzystając z takiego finansowania Pacjent może liczyć na:

  • skróconą procedurę weryfikacji zdolności kredytowej,
  • łatwość w dostępie do informacji o placówkach i finansowaniu: formalności bez wychodzenia z domu
  • szybką realizację finansowania: nawet w dniu podpisania Umowy.

MediRaty to pierwszy w Polsce program finansowania płatnych usług medycznych, który kierowany jest do branży medycznej. System ratalny pozwala finansować szeroką gamę zabiegów ( a w tym Dermatologię, Medycynę Estetyczną, Chirurgię Plastyczną – i inne) Dogodne warunki sprawiają, że MediRaty są doskonałym rozwiązaniem dla Pacjentów, którzy potrzebują skorzystać z prywatnych usług medycznych – bez konieczności czekania w kolejce lub w przypadku wysokich kosztów leczenia.

 

 FINANSOWANIE W 3 KROKACH

  • Krok 1. Bezpłatna weryfikacja zdolności kredytowej i historii kredytowej oraz ustalenie z Konsultantem MediRat warunków Umowy ratalnej  dogodnego miejsca na jej podpisanie (wysyłka kurierem MediRat).
  • Krok 2. Podpisanie Umowy ratalnej w obecności kuriera, co jest sygnałem do uruchomienia płatności.
  • Krok 3. Rozpoczęcie ustalonej z lekarzem procedury medycznej.

Potwierdzenie zdolności kredytowej na usługi medyczne w przypadku systemu MediRaty jest proste i trwa zaledwie 4 minuty.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt z Rejestracją telefoniczną – 71 362 86 41 lub wypełnienie bezpłatnego „Formularza Pacjenta„.

Więcej informacji o systemie ratalnym MediRaty można znaleźć na stronie internetowej: www.MediRaty.pl

Powrót na górę