Aktualności
Laser Fotona Wrocław
Wszystich którzy chcą na własnej skórze przekonać, że laser Fotona jest najbardziej zaawansowanym i wszechstronnym laserem na świecie, zapraszamy na konsultacje u naszej specjalistki z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii – lek. dent. Agnieszki Cholewy! Zapraszamy w piątek 30 kwietnia w godzinach 10:00 – 19:00!

Skuteczne usuwanie blizn i rozstępów? Natychmiastowe zamykanie naczynek? Odmłodzenie i wygładzenie skóry twarzy bez wypełniaczy? Naturalna regeneracja i powiększenie ust? W naszym Centrum to już możliwe dzięki najbardziej zaawansowanemu i wszechstronnemu laserowi na świecie – FOTONA LightWalker!

Laser Fotona to rewolucyjne urządzenie na, które sprawia, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są minimalnie inwazyjne i wyjątkowo skuteczne! Dzięki połączeniu dwóch najbardziej efektywnych laserów Er:YAG (2940nm) i Nd:YAG (1064nm) laser Fotona daje nam nieograniczone możliwości! 

Wszystkich którzy chcą się o tym przekonać zapraszamy na konsultacje u naszej specjalistki z zakresu medycyny estetycznej i laseroterapii – lek. dent. Agnieszki Cholewy!

Już w piątek 30 kwietnia 2021 r. w godzinach 11:00 – 19:00 w naszym Centrum!

>W trakcie konsultacji dr Agnieszka indywidualnie dobierze najlepszą metodę zabiegową, opowie o spodziewanych efektach, działaniu lasera oraz o tym, jak wyglądają zabiegi. Udzieli odpowiedzi na wszystkie nurtujące Was pytania oraz przedstawi spersonalizowany plan działania!

Koszt konsultacji to 100 zł. W dniu wykonania zabiegu kwota ta będzie odejmowana od jego końcowej ceny!

Zapraszamy na:
⭐ usuwanie zmian skórnych, brodawek, kaszaków,
włókniaków, rubinków
⭐ zamykanie naczynek
⭐ leczenie trądziku i rumienia
⭐ redukcję blizn potrądzikowych
⭐ usuwanie blizn i rozstępów
⭐ usuwanie przebarwień
⭐ fotoodmładzanie
⭐ nieablacyjny lifting skóry
⭐ peeling laserowy
⭐ wygładzenie, ujędrnienie i zwiększenie objętości ust
⭐ leczenie aft i opryszczki
⭐ stymulację wzrostu włosów
⭐ leczenie chrapania

Zapisy telefoniczne:
📞 71 362 86 41
Powrót na górę