Aktualności

Zapraszamy na kameralne warsztaty laktacyjne dla rodziców oczekujących na narodziny dziecka, które odbędą się już 14.05.2019 r. (wtorek) w godzinach 17:00-19:00 w Centrum Medycznym Mediconcept!
Warsztaty poprowadzi certyfikowany doradca laktacyjny – Sylwia Jeż – z wykształcenia lekarz, z powołania Mama ósemki dzieci.

Pierwsze chwile i pierwsze dni po porodzie są czasem niepowtarzalnym do wypracowania prawidłowych mechanizmów, zarówno u mamy, jak i u dziecka. Wobec ogromnej potrzeby dobrego przygotowania się do podjęcia wielu nowych wyzwań, warsztaty odbędą się w formie zajęć dających szansę opanowania najważniejszych praktycznych umiejętności przy karmieniu piersią.

W trakcie spotkania:
– porozmawiamy o pierwszych krokach laktacyjnych tuż po narodzinach dziecka
– omówimy prawa rządzące laktacją
– obalimy panujące powszechnie laktacyjne mity
– poćwiczymy prawidłowe przystawianie Malucha i pozycje do karmienia
– spiszemy ratunkowe SOS w razie ewentualnych kłopotów
– nauczymy się jak rozpoznać czy Maluszek się najada
…porozmawiamy o wszystkich wątpliwościach i niepewnościach przyszłych Rodziców.

Na warsztaty obowiązują zapisy za pośrednictwem FORMULARZA.

Koszt warsztatów to 200 zł/para. Potwierdzenie przelewu lub wcześniejsze dokonanie wpłaty w lokalu stanowi o wpisaniu na listę uczestników. Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość z informacjami o płatności. Dla każdego uczestnika przewidziano pakiet materiałów promocyjnych oraz bufet kawowy.

Uwaga! Liczba miejsc na warsztaty ograniczona, a o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Spotkanie odbędzie się pod warunkiem, że zapiszą się na nie minimum 3 pary.

Powrót na górę