Aktualności
Informujemy, że nasi interniści i pediarta wracają z przyjęciami Pacjentów z infekcjami i przeziębieniami!

Na potrzeby naszych Pacjentów uruchomiliśmy Medi(concept)Point – gabinet zewnętrzny, stworzony dla Pacjentów z infekcjami i przeziębieniami, którzy potrzebują bezpośredniego kontaktu z lekarzem! 

W Medi(concept)Poincie będą przyjmować:
– interniści – dr n. med. Bartosz Zawadzki i dr n. med. Diana Frontkiewicz
– pediatra – lek. Agnieszka Ryszkowska

Medi(concept)Point to specjalnie wyodrębniony budynek, w którym znajduje się osobna rejestracja medyczna oraz gabinet lekarski, przeznaczone tylko i wyłącznie dla osób z objawami infekcji lub przeziębienia. W trakcie przyjmowania Pacjentów będziemy przestrzegać procedur bezpieczeństwa oraz systematycznie dezynfekować wszystkie powierzchnie i pomieszczenia.


Jak się umówić? 
Wystarczy, zadzwonić na naszą rejestrację telefoniczną i zgłosić potrzebę spotkania z lekarzem.  Nasz personel przeprowadzi krótką ankietę, a następnie ustali termin wizyty i przekaże wszystkie instrukcje.
W trosce o zdrowie naszych Pacjentów oraz pracowników prosimy, aby w trakcie wizyt w Medi(concept)Poincie nie wchodzić na teren głównego budynku Centrum.

 

Zapisy na wizyty:

📞 71 362 86 41

 

Przypominamy, że osoby u których potwierdzono zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 lub miały bezpośredni kontakt z osobami chorymi na COVID-19 powinny stosować się do wytycznych Ministerstwa Zdrowia i nie będą przyjmowane przez naszych specjalistów.

 

Powrót na górę