Bezpłatne, indywidualne konsultacje diagnostyczne stanu skóry!

Zapraszamy na uroczyste otwarcie nowej specjalizacji z zakresu medycyny estetycznej, które odbędzie się w Centrum Medycznym Mediconcept w dniu 4.10.2018 r. w godz. 9:00-18:30.

Już niebawem na naszej stronie pojawi się więcej informacji na temat nowej oferty z zakresu medycyny estetycznej, a tymczasem zachęcamy do skorzystania z bezpłatnych, indywidualnych konsultacji diagnostycznych stanu skóry i jej potrzeb, zarówno w pielęgnacji specjalistycznej, jak i domowej.

Podczas wydarzenia, nasz zespół za pomocą profesjonalnego sprzętu przeprowadzi stanu skóry i jej potrzeb. Nowoczesny aparat do kompleksowego badania skóry pozwala dokładnie określić jej właściwości  pod kątem:
poziomu nawilżenia
elastyczności
zawartości melaniny
głębokości zmarszczek
zmian pigmentacyjnych
zaburzeń mikrocyrkulacji
zaskórników
naczyń krwionośnych

Dzięki zaawansowanej technologii, łączącej wyniki badań z użyciem odpowiednich mierników oraz szerokiej palety soczewek mikrokamery, możemy wygenerować wszechstronny obraz stanu skóry, wyemitować go na dużym wyświetlaczu, a następnie opracowywać wybrane fragmenty zapisanego obrazu i poddać je wnikliwej analizie.

Po przeprowadzeniu diagnozy, pomożemy w doborze zabiegów oraz pielęgnacji domowej odpowiedniej do rodzaju skóry.

Uwaga! Liczba miejsc na bezpłatne konsultacje jest ograniczona i obowiązują na nie zapisy. Prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalenia terminu badania –  71 362 86 41 lub 663 111 180.