Aktualności

Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych badań USG przezpochwowych, które odbywają się w naszym Centrum w ramach Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej „Diagnostyka Janika”, która w tym roku odbywa się pod hasłem “OBSERWUJ – i nie daj się zaskoczyć rakowi jajnika!”

Ogólnopolska Kampania Społeczna „Diagnostyka Jajnika” organizowana jest przez Ogólnopolską Organizację KwiatKobiecości. W tegorocznej odsłonie kampanii organizatorzy chcą wzbudzić w kobietach nawyk dokładnej obserwacji ciała i reagowania na sygnały, które daje nam organizm. Aktywne życie zawodowe, czy realizacja kolejnych celów nie pozwalają na dostateczną uważność. Organizatorzy chcą wyczulić kobiety na obserwację swojej sylwetki oraz uruchamić w kobietach szersze postrzeganie tego, co dzieje się z ich organizmem.

Jedną z najlepszych metod diagnostyki raka jajnika jest połączenie badania USG z badaniem cytologicznym i oznaczeniem poziomu antygenu CA125 w surowicy krwi. W związku z tym zachęcamy wszystkie Panie, które głoszą się do nas na badanie USG aby miały ze sobą aktualne wyniki cytologii oraz wyniki morfologii krwi wraz z oznaczeniem antygenu CA125.

 Akcja trwa od 14.11.2019 r. do 14.12.2019 r. lub do wyczerpania puli badań. 

Na wizytę można umówić się dzwoniąc pod numer tel. 71 362 86 41 na hasło “Kwiat kobiecości”.

Serdecznie zapraszamy!

Powrót na górę