Gabinet dermatologiczny

(Tagi:

botox wrocław

,

mezoterapia wrocław

)

Świadczenia:

  • Cosmelan - wybielanie skóry

Cosmelan

Jest obecnie najskuteczniejszą kuracją wybielającą spośród terapii dostępnych na rynku. Usuwa nawet bardzo intensywne plamy i przebarwienia skóry. W 98 na 100 przypadków redukuje intensywność plam o 95%. Problem przebarwień skóry dotyczy około 30% kobiet po trzydziestym roku życia i około 90% po pięćdziesiątym. Często występowanie przebarwień jest związane z zaburzeniami hormonalnymi oraz z ekspozycją na promienie słoneczne, po zastosowaniu substancji zwiększających podatność skóry na ich wystąpienie, np. leków hormonalnych (w tym antykoncepcyjnych), dziurawca, perfum itp. Plamy barwnikowe i przebarwienia występują najczęściej na twarzy, przedramionach, szyi i dekolcie.

Terapia Cosmelan wykazuje również działanie odmładzające skórę. Zabieg jest zalecany dla osób dojrzałych.

 

  • Mezoterapia - rewitalizacja, ujędrnianie, nawilżanie skóry

Mezoterapia

polega na podawaniu  małych dawek substancji leczniczych i jest doskonałym sposobem zapobiegającym starzeniu się skóry i powstawaniu  cellulitu, dzięki dostarczaniu substancji odżywczych, nawilżających, ujędrniających do skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, ud, brzucha, pośladków. Zabieg wykonuje manualnie lekarz za pomocą specjalnej igły techniką wielokrotnych nakłuć śródskórnych lub w tzw. punkty akupunkturowe.

 

  • Wypełniacze - wypełnianie zmarszczek

Wypełniacze na bazie kwasu hialuronowego
Kwas hialuronowy jest naturalnym polisacharydem występującym w organiźmie ludzkim, dzięki zdolności  wiązania cząsteczek wody posiada zdolność kilkakrotnego powiększania swojej objętości. Zdolność tą wykorzystuje się w medycynie estetycznej - po umieszczeniu w odpowiednim miejscu (np. bruzdy nosowo-wargowe, usta, dolna część twarzy, dłonie), w zależności od ilości i gęstości preparatu można uzyskać optymalny efekt estetyczny. Zabieg manualnie wykonuje lekarz techniką podskórnych depozytów.
 

  • Botox

Toksyna botulinowajest substancją wydzielaną przez bakterie Clostridium botulinum, preparat Botox jest w użyciu klinicznym od ponad 20 lat, jego działanie polega na zablokowaniu przewodnictwa nerwowo- mięśniowego, czego wynikiem jest relaksacja (osłabienie wybranych grup mięśni), lek podawany jest do odpowiednich mięśni, tak aby uzyskać zmniejszenie, zniesienie  bruzd na czole, "lwiej zmarszczki", "kurzych łapek", pasm na szyi. Końcowy efekt tej terapii uzależniony jest od podanej dawki leku oraz wrażliwości osobniczej pacjenta.

 

 

Personel:

dr n. med. Agnieszka Garncarek

lek. medycyny estetycznej

specjalista onkologii klinicznej